Trenkwalder

Trenkwalder-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: betanított

Mind a(z) 77 értékelés megtekintése
egyszer egy általuk közvetített munkát elvállaltam,,, sajnos megvártam az egy hónapot és mert nem jött össze nem mentem tovább dolgozni...pedig a munkahely és az ott betanító tökéletes munkát végzett, és egy hónap után megkérdezték mi a menetzárlat, háááát elektronikai műszerész a végzettségem érettségivel, híradástechnikai ... menetzárlat azt mondtam nem tudom... a kérdező kiakadt sajna azt hitte 8 általános van a betanított munkára, amikor a saját első quad 405 öst anno magam panelt martam forrasztottam építettem, tekertem stb... ki tudom számolni a primer és a sekunder oldalra mi kell trafóhoz na de mindegy én jöttem el...és a trenk... ezek után még válaszra sem méltatnak ha valamire jelentkeztem...sajna nem az ott dolgozó hölgy hibája... a végzettségem miatt alul vállaltam, és így sem... sajna magyar országon a munkaerőt nem becsülik és alulfizetik, örülj ha van munkád ez a cégek olasz-német hozzáállása DE a gyerekek már kirepültek... és egyedül élek, egy sima esküvőt ha megtartok zenével... az több mint egy Marcali -s cégnél havi bér sajna ezt kell írjam, és az még ennél is jobb. Viszont a dolgozó is ember, nem egy vágóhídra terelt állat,ezért úgy kéne beszélni a dolgozókkal ezt meg egy vizes cégnek, akik szivattyúkat szerelnek össze Nagykanizsán Zala Megye az északi részen Dib-dab kendermag üzenem ott a 23 éves kis csaj biztos hátszeles, ha ezt a hangot meg tudja engedni magának.
Pro érvek
talán egyiknél
Kontra érvek
busszal 425 ko indulsz ha reggel hatra mész