Trenkwalder
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Trenkwalder-alkalmazotti értékelés itt: Nyíregyháza

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Nyíregyháza2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 76 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
nekem bejönnek.
Normális kulturált,körültekintö munkafeltétel.empatikusak,kedvesek.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Egyenlok a nullaval
Nem egy koret cég sót sokat lódítanak nem ferek az az emberekel ki se lépsz az irodából már 3 smst kidének egymás után hogy nem sikerult utána hívnak hogy sikerült meg van Az interju az is telefonom ez történt pénteken erre hétfőn hívnák a szégyentelenek hogy meg se sikerült és arra a következésére jutottam hogy it fai meg kulombeztes van csak könyörgők miért nem írjak a hirdetésbe hogy roma romak ne jelentkezzenek pedig mi romak különbé fél vagyunk öltözve mit bár mek magyar úgy az a véleményem hogy -éhez a céghez senki ne jelentkezem mert egy hunjuk cég hazdosok minden lólé kolléga mást mond aman a cég álmokba ne lássam őket és meg ijet tesztet se latam meg váruk míg az emberek ki -mének és utána ertesitok hat az a véleményem hogy úgy szégyenek ahogy álnak
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Trenkwalder? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
76 értékelés alapján
5
30
4
12
3
17
2
2
1
15
Értékelések kategória szerint
3,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,6
3,0
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra
Trenkwalder - értékelések munkakör szerint
Trenkwalder - értékelések munkavégzés helye szerint