Teva Pharmaceuticals
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Teva Pharmaceuticals-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Pharmaceutical planting

Munkakör megnevezése
Pharmaceutical planting1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 221 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Good place to work, but money isn't enough.
The money was definitely not worth it, it's probably been changed for now. Overall, if you want to take the chance to work there you have to face with a normal hierarchy.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Teva Pharmaceuticals? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
1 221 értékelés alapján
5
378
4
410
3
253
2
86
1
94
Értékelések kategória szerint
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
3,9
3,1
3,2
Vezetőség
3,5
Céges kultúra
Teva Pharmaceuticals - értékelések munkakör szerint