Tesco Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 15 968 értékelés megtekintése
Stresszes, pörgős
Gyorsan kell dolgozni, közben a vásárlókat is segíteni. A szünetet le kell dolgozni.
Pro érvek
Korrekt fizetés
Kontra érvek
Stresszes, pörgős
Rabszolga hajtók
Rabszolgaként tartották a diákokat, és szünetre is nehezen engednek.
Sok mindenen kellene változtatni.
A kereskedelmi szektorban nem a legrosszabb vállalat.
Pro érvek
Jó csapat, kiváló emberek
Kontra érvek
Az elvárásoknak nem lehet megfelelni.
Remek
Remek
Nem kell megszakadni.

Remek kollégák.

Vannak a munkában nehezebb részek is.

De segítkőkészek.
Jó légkörű, kellemes munkahely.
Kellemes, és produktív az árufeltöltő munkakör, ugyanakkor van, hogy kevés ember van az adott munka elvégzésére, így vagy nem érünk végig egy-egy osztályon, vagy kimarad bizonyos osztály alapos feltöltése és átforgatása. Összességében pozitív a hangulat és örömmel jártam be dolgozni minden alkalommal.
Pro érvek
Kedves kollégák, jó vezetőség
Kontra érvek
Nem fizetik a szünetet, koszos eladótér
Hideg, de jól fizető
Nem túl kellemes munkakörnyezet (frissárú raktár klíma miatt), de a fizetés és egyéb juttatások kárpótoltak.
Általános munkahely
A munkáltatóval nincs probléma, azt kaptam, mint amire számítottam. Leszámítva, hogy a külsőségekkel szemben egyáltalán nem elfogadó. (Pl. Árufeltöltőként nem megengedett a színes haj.)
Jó elképzelések
Lehetne belöle jót csinálni.Szakembereket kelene meg tartani.
Pro érvek
Lehetne valóban ember központu
Kontra érvek
Stresz
nagyon rossz
be kell érned fél órával korábban mint a munkaidő.
mosdóba nem engednek ki.

a vezetőkről csak annyit,hogy náluk ellenszenvesebb ember nem létezik.
Pro érvek
sok ember megismerése
Kontra érvek
rossz környezet
customer assistant
I work in tesco on day time. I packed.I work on the till. I helped people to tell. I worked on the fruit and juices department. This job is not hard job. I like this job. I have gained experience.
Kellemes munkahely
Önálló munkavégzés sok pozitív visszajelzéssel. Volt motíváció, mely fontos a számomra. A napi rutin feladatok mellett próbáltam maximálisan kielégíteni és teljesíteni a kollégák kéréseit is.
kedves emberek tiszta munkahely
Elég időt adtak a betanulásra.Segîtőkész emberek.Tiszta munka körülmény.Iskola mellet nagyon jó kereseti lehetőség.
Elfogadható egy kicsit olyan monoton
Bejelentkezés a rendszerbe,bejelentett hibák kezelése
A ki írt munkák megtekintése és elkezdése a rendszerben.A Épület felügyelet rendszerek átnézése a hibákra a megfelelő lépések megtétele.
Don't pay overtime
Make sure you got this is for Tesco Hungary! The require you to do overtime, but they never pay it. If you don't like than you can look for other job. In 4 years I reach the 1000 hours unpaid overtime. I was young and stupid, never more.
Soha többé TESCO
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt.
Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt.

Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni.

U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést
Kellemes munkahely
Változatos munka,jó társaság. Jó vezetőség. A munka nehezebb része a vásárlóknak megfelelni.
Pro érvek
caffereria
Kontra érvek
rövid szünetek
Vegyes
Egy percre sem lehet a figyelmed máshol. Mindig történik valami,amit meg kell oldani. (Pozitív értelemben)
jo munkahely volt,de mar nemdolgozok a Tescoban
csak az a baj sokat kell dolgozni fizetni nem fizet jol,mar nem dolgozok ott gyesen voltam,fiam most kezdte az ovodat alkalmi munka tesco utan budaorson voltam alkalmi munkan takaritas
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
nincs
Produktív, pörgős és vidám munkahely
Minden nap egy új kihívás. Kereskedelemben ez nem is szokatlan. Állandó koncentrációt és felkészültséget igénylő felelőségteljes munkakör. Állandó, friss és pontos készletinformációt, gyors problémamegoldó készséget, hatékony szervezőképességet és következetes vezetői feladatokat láttam el.
Csapatszellem hiányában nehezebb munkavégzés,pedig adva vannak a feltételek. A dolgozók fáradtak,fásultak. Sok a kilépő,kevés az új belépő.
Kapkodás,káosz,a szünetet nem tudom kivenni.Amire magamtól rájövök és a mindennapok tapasztalata a tanulás. A vezetőség nem ér rá segíteni,legyek önálló.Az ebédlőt nem az étel elfogyasztására használjuk,az elég ritkán adódó mítingek vannak itt tartva és a gyors kávézás. Nehéz a vezetőkkel és a kollégákkal olyan rendszert kialakítani,ami segítené a munkafolyamatokat és a dolgozók munkáját. Amikor mindezek ellenére sikeresen elvégzem a feladatomat és a vevők is elégedettek.
Pro érvek
Télen meleg, nyáron légkondis, kultúrált munkahely
Kontra érvek
A szüneteket nem, vagy rövidebb időre tudjuk kivenni.A betegállományosokat "nem szeretik".
kellemes munkahely
kellemes és számomra jo munkahely,jo fizetés és a vásárlokkal szembe figyelmes szabályzat
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Tesco? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,7
3,5