Tesco Alkalmazotti bírálat

176 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 14 844 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Elfogadható egy kicsit olyan monoton
Létesítmény technicus (Volt alkalmazott) –  Dunakeszi2018, január 12.
Bejelentkezés a rendszerbe,bejelentett hibák kezelése
A ki írt munkák megtekintése és elkezdése a rendszerben.A Épület felügyelet rendszerek átnézése a hibákra a megfelelő lépések megtétele.
Don't pay overtime
Team Manager (ambient department) (Volt alkalmazott) –  HU2018, január 11.
Make sure you got this is for Tesco Hungary! The require you to do overtime, but they never pay it. If you don't like than you can look for other job. In 4 years I reach the 1000 hours unpaid overtime. I was young and stupid, never more.
Soha többé TESCO
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) –  Kecskemét2018, január 8.
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt.
Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt.
Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni.
U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést
Kellemes munkahely
Vevőszolgálati Pultos (Volt alkalmazott) –  Szarvas2018, január 8.
Változatos munka,jó társaság. Jó vezetőség. A munka nehezebb része a vásárlóknak megfelelni.
Pro érvek
caffereria
Kontra érvek
rövid szünetek
Vegyes
Vevőszolgálati pultos (Volt alkalmazott) –  Marcali2017, december 23.
Egy percre sem lehet a figyelmed máshol. Mindig történik valami,amit meg kell oldani. (Pozitív értelemben)
jo munkahely volt,de mar nemdolgozok a Tescoban
,csemegepult (Volt alkalmazott) –  Budapest XVII. kerület2017, december 15.
csak az a baj sokat kell dolgozni fizetni nem fizet jol,mar nem dolgozok ott gyesen voltam,fiam most kezdte az ovodat alkalmi munka tesco utan budaorson voltam alkalmi munkan takaritas
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
nincs
Produktív, pörgős és vidám munkahely
Feltöltési Csoportvezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, december 3.
Minden nap egy új kihívás. Kereskedelemben ez nem is szokatlan. Állandó koncentrációt és felkészültséget igénylő felelőségteljes munkakör. Állandó, friss és pontos készletinformációt, gyors problémamegoldó készséget, hatékony szervezőképességet és következetes vezetői feladatokat láttam el.
Csapatszellem hiányában nehezebb munkavégzés,pedig adva vannak a feltételek. A dolgozók fáradtak,fásultak. Sok a kilépő,kevés az új belépő.
élelmiszer eladó,pénztáros (Jelenlegi alkalmazott) –  Albertirsa2017, november 27.
Kapkodás,káosz,a szünetet nem tudom kivenni.Amire magamtól rájövök és a mindennapok tapasztalata a tanulás. A vezetőség nem ér rá segíteni,legyek önálló.Az ebédlőt nem az étel elfogyasztására használjuk,az elég ritkán adódó mítingek vannak itt tartva és a gyors kávézás. Nehéz a vezetőkkel és a kollégákkal olyan rendszert kialakítani,ami segítené a munkafolyamatokat és a dolgozók munkáját. Amikor mindezek ellenére sikeresen elvégzem a feladatomat és a vevők is elégedettek.
Pro érvek
Télen meleg, nyáron légkondis, kultúrált munkahely
Kontra érvek
A szüneteket nem, vagy rövidebb időre tudjuk kivenni.A betegállományosokat "nem szeretik".
kellemes munkahely
Kasszás diákként (Volt alkalmazott) –  Kaposvár2017, november 11.
kellemes és számomra jo munkahely,jo fizetés és a vásárlokkal szembe figyelmes szabályzat
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 6Jelentés
Megbántam hogy óda mentem dolgozni
Grillpult eladó (Volt alkalmazott) –  02017, november 5.
Borzalmas kolegák nem segitenek a betanulásban söt még szórakoznak az új dolgozokon ezért nem dolgoznak szívesen a Tescóba .
Rossz
Csemegepult eladó (Volt alkalmazott) –  Budapest III. kerület2017, november 2.
Vezetöseg pocsék
Biztonsági szolgálat undorító
Fejre megy minden
Kellemes, nyugodt munka
Bolti eladó (Volt alkalmazott) –  Kisvárda2017, október 27.
Nagyon jó a társaság, a vezetőség páratlan, rugalmas a munkavégzés. Több szünet van egy műszakban.
Pro érvek
változatos munka
Kontra érvek
Koszos, vizes
családi
Hátsó területi munka társ majd áru fetöltö (Volt alkalmazott) –  Győr2017, október 19.
nagyon jó de az előbbit félre néztem és rossz értékelést adtam.
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
nincs
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 3Jelentés
Robotnak néznek. Ha nincs szüneted akkor nincs wc sem, hogy elvégezd a dolgod.
Kasszás (Volt alkalmazott) –  Eger2017, október 17.
Ha véletlenül beteg leszel kórházba kerülsz kirúgnak.
Pro érvek
Csak szavak és igéretek.
Kontra érvek
6 órásnak nincs szünet.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 16NemJelentés
Kellemes munkahelyi légkör
Pénztáros (Volt alkalmazott) –  Pécs2017, október 16.
Minden nagyon tetszett, tetszett hogy pörgős volt, nem volt hely az unalomra, mindenki segítőkész volt
Pro érvek
rövid szünetek dohányosoknak
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
Szerettem a vásárlókat
Pénztáros, eladó (Volt alkalmazott) –  Budapest XVII. kerület2017, szeptember 28.
Valamikor régen nagyon jó munkahely volt, sajnos ez elromlott az évek alatt.
Sok munka a magánélet rovására kevés pénzért.
eladó (Volt alkalmazott) –  Budapest XVII. kerület2017, szeptember 27.
Ezen a munkahelyemen is szerettem dolgozni mert emberekkel kellett foglalkozni kedvesen ,udvariasan ami nekem természetes és szeretem csinálni.A legnagyobb problémám az volt,hogy a munkaidő végét egyáltalán nem tartotta tiszteletben a munkáltató és ez nagyon a magánélet rovására ment.Azóta persze változott a helyzet mert már van blokkoló óra a munkaidő mérésére. Az előrelépési lehetőség minden értelmes embernek elérhető volt. Én is többször előre léptem, amit aztán meg is bántam mert még több időt kellett a munkahelyemen tölteni a családi életem rovására, alig magasabb jövedelemért.A munkahelyi kultúra a jelentős elvándorlás miatt nem túl magas színvonalú.A vezetőséggel nem voltak problémáim,szerettek a feletteseim és elégedettek voltak a munkámmal .
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 14NemJelentés
Jó csapatmunka
Törvényi megfelelőségi specialista (Volt alkalmazott) –  Mosonmagyaróvár2017, szeptember 21.
Barátságos munkatársak.
Egymás segítése.
Kölcsönös tisztelet.
Jó munkhelyi légkör
Minőségbiztosítási vezető (Jelenlegi alkalmazott) –  Szolnok2017, szeptember 20.
Fontos, hogy jó csapaszellem legyen, összetartás a dolgozók között. Előny a meleg-étkeztetés. Rugalmas vezetők, és dolgozók egymással szemben. Bizalmi kapcsolat kialakítása. Az a jó egy munkahelyen, ha az ember örömmel megy be dolgozni, még akkor is ha épp nem azt kell csinálnia amit a leginkább szeret.
Pro érvek
Kellemes munahelyi légkör
Kontra érvek
Csapatszéthúzás
Good staff
non food shop assistant (Volt alkalmazott) –  Hungary2017, szeptember 4.
I started as a studing there and later stayed there got a job straight after when i finished the school.everything was ok the only problem was the money.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Tesco? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,7
1954