Tesco-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Készletgazdálkodási Munkatárs

Készletgazdálkodási Munkatárs6 értékelés
Mind a(z) 16 533 értékelés megtekintése
Kollégákkal kapcsolatban mindenki megteszi a maximumot
A rutinok elvégzése napi feladatok 80% lefedik utána kollégák segítése az élvárt fizetés más nem magyar üzletekkel ellentétben a fizetés elmarad ezen lehetne javítani. de orvosi szépkártya más juttatás korrigál ezt egy kicsit.
Nagyon hajtós, rengeteg fizikai munkát kell elvégezni. Lényegében mindegy mi a beosztásod, mindent kell csinálni.
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt.
Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt.

Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni.

U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést
elmegy, de lehetne jobb is. Bár van ettől rosszabb munkahely is.
Munkakezdés, adminisztráció, osztály átvétele az előző műszaktól.
Belső képzésen vettem részt évekig,így árufeltöltőből készletgazda lettem. A mostani vezetőség nincs mit vezessen, hisz szinte külsős munkaereje van,fejetlenség, arrogencia. Naponta mondanak fel az emberek. Már nincs csapat összetartás, hisz hetente változik a csapat.A munka legnehezebb része a kamion lehúzás egyedül, nő létemre, rossz munkaeszközzel. A nap fénye, mikor kasszába kell beállni a sorok miatt, miután pénztáros sincs. A vesztesége ennek, hogy felborul az osztály rendje.
Kontra érvek
Maximálisan szerettem ott dolgozni csak sajnos helyben kell állást keresnem mert a bejárást jelenleg nem tudom megoldani
Pro érvek
Rugalmas munkabeosztás
Kontra érvek
maximalista