Tesco-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Készletgazdálkodási Munkatárs

5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 14 844 értékelés megtekintése
Soha többé TESCO
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) –  Kecskemét2018, január 8.
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt.
Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt.
Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni.
U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést
elmegy
készletgazdálkodó asszisztens (Jelenlegi alkalmazott) –  Miskolc2017, február 26.
elmegy, de lehetne jobb is. Bár van ettől rosszabb munkahely is.
Munkaerőhiány, egyedüli munkavégzés egy osztályon.
Munkakezdés, adminisztráció, osztály átvétele az előző műszaktól.
Belső képzésen vettem részt évekig,így árufeltöltőből készletgazda lettem. A mostani vezetőség nincs mit vezessen, hisz szinte külsős munkaereje van,fejetlenség, arrogencia. Naponta mondanak fel az emberek. Már nincs csapat összetartás, hisz hetente változik a csapat.A munka legnehezebb része a kamion lehúzás egyedül, nő létemre, rossz munkaeszközzel. A nap fénye, mikor kasszába kell beállni a sorok miatt, miután pénztáros sincs. A vesztesége ennek, hogy felborul az osztály rendje.
Kontra érvek
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 11NemJelentés
Családias munkahely
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) –  Pápa, Győr2016, szeptember 6.
Maximálisan szerettem ott dolgozni csak sajnos helyben kell állást keresnem mert a bejárást jelenleg nem tudom megoldani
Pro érvek
Rugalmas munkabeosztás
Kontra érvek
maximalista
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 3Jelentés

Tekintsen meg Tesco további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Tesco? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,7
1954

Tesco - értékelések munkavégzés helye szerint