Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Tapolca

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 605 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Mikor kezdtem szerettem itt dolgozni de mára már csak a fásultság van bennem és sajnos a munkahelyi környezet is folytogató . A régi barátias légkör elillant és helyette a "Eggyik kéz nem tudja mit csinál a másik" vezetőség van és sajnos a középvezetők nem állnak ki rendessen az embereikért ha kell .Vezető helyett főnökként viselkednek . A régi kollektíva összetartott csapatként megértésben dolgoztunk ami mára szinte teljessen eltűnk sajnos.
Pro érvek
nagy vállalat nem hiszem hogy eggyhamar megszűnne a munkahely
Kontra érvek
a "szünet" Ledolgozandó
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Ez egy rossz munkahely rossz munkaidő beosztás rossz főnök
Korábbi munkáltató értékelése