Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Szeged

Mind a(z) 16 599 értékelés megtekintése
Jó volt a vezetőm. Szerettem vele dolgozni. Épitő volt.
Pro érvek
Dolgozoi hetek
Kontra érvek
Harminc perces szünet.
Nice workplace, mostly nice colleagues. Working here gave me a better understanding in the area of sales and retail, I also have a slight change of view about how to behave when shopping as a costumer, being on the receiving end of requests and sometimes complaints.
Kihajtják az ember belét, beetetnek hogy hosszú távra szeretnének felvenni, de 3 hónapon belül egész biztosan kirúgnak. Ha valaki december előtt akar dolgozni akkor pláne felejtse el a hosszú távú munkát!! Ezt csinálja ez az undorító féreg gerinctelen cég már évek óta... A nagy hajtásra felveszik az embert aztán küldenek is haza.Ahol én voltam a vezetők kb. fél napokat cseverésztek a meleg fűtött irodában, a dolgozó meg kint szenved.. Soha többet nem szeretnék náluk dolgozni!!
Pro érvek
SEMMI előny!
Kontra érvek
Rövid szünet, kevés pénz, sok stressz, kijárni kaját venni még szünetben is tilos...hányadék tesco!
Sokat tanultam munkatársaimtól,sokat segítettünk egymásnak, s értékelték munkára való elkötelezettségemet. A vezetőséggel nagyon nyitott volt a kapcsolat. Kollégáimmal jó volt az együttműködés.
Belátást nyerhettem a komissiózás menetébe, a csapatmunka erősen működött a kollégáim között.