Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Kecskemét

Mind a(z) 16 592 értékelés megtekintése
Szerettem ott dolgozni,sokat tanultam türelmet,kommunikációt. Fönőkséggel kölcsönös bizalom,tisztelet volt.Munkatársaimmal jól kijöttem.
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt. Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt. Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni. U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést