Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Hatvan

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 588 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jó volt ott dolgoznom. Kedves munkatársak. Szerető közösség. Korrekt főnök.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Emlékszem mikor 2013. szeptember 12-én átléptem mint diákmunkás a Tesco ajtóit, mint dolgozó ember. Rengeteget tanultam tőlük 3 év alatt, az a kitartás és összetartás ami ott van napról-napra, hétről-hétre, az valami fantasztikus. Megtanultam tőlük mi az a tisztelet mások iránt, s azt hogy ha be kell fogni a szánkat akkor be kell fogni. Megtanultam tisztelni másokat, a vevőknek a problémáját úgy kezelni hogy mindenkinek előnyös legyen, s mindneki jól járjon. Megértést tanusítani amikor valaki a 13. napját húzza le ( voltam én is ilyen helyzetben már ) .Csak megköszönni tudom mind azt amire tanított a hatvani Tesco áruház és a vezetőség. Köszönök nekik mindent.
Korábbi munkáltató értékelése