Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Budapest XVII. kerület

Mind a(z) 16 599 értékelés megtekintése
Az a legnehezebb hogy több ember munkáját kell elvégezni egy időben és egy alap bérért
csak az a baj sokat kell dolgozni fizetni nem fizet jol,mar nem dolgozok ott gyesen voltam,fiam most kezdte az ovodat alkalmi munka tesco utan budaorson voltam alkalmi munkan takaritas
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
nincs
Valamikor régen nagyon jó munkahely volt, sajnos ez elromlott az évek alatt.
Ezen a munkahelyemen is szerettem dolgozni mert emberekkel kellett foglalkozni kedvesen ,udvariasan ami nekem természetes és szeretem csinálni.A legnagyobb problémám az volt,hogy a munkaidő végét egyáltalán nem tartotta tiszteletben a munkáltató és ez nagyon a magánélet rovására ment.Azóta persze változott a helyzet mert már van blokkoló óra a munkaidő mérésére. Az előrelépési lehetőség minden értelmes embernek elérhető volt. Én is többször előre léptem, amit aztán meg is bántam mert még több időt kellett a munkahelyemen tölteni a családi életem rovására, alig magasabb jövedelemért.A munkahelyi kultúra a jelentős elvándorlás miatt nem túl magas színvonalú.A vezetőséggel nem voltak problémáim,szerettek a feletteseim és elégedettek voltak a munkámmal .