Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Budapest XIV. kerület

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 588 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Megtanultam, hogyan lehet kollégáim ösztönözni a vevőcentrikus munka irányába.
Pro érvek
cafeteria
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Az eligazítás után a raktárból békával 5-6 raklapnyi áru behúzása az üzlettérbe.Az áru lepakolása polcokra feltöltése.Maradék áru vissza vitele a raktárba .Szemét kihordása a konténerbe.Szigorú fegyelem volt jellemző. Épp ezért a kollégákkal nem alakult ki semmilyen személyes kapcsolat.
Pro érvek
rendszeres kötelező szünetek
Kontra érvek
magányos munka
Korábbi munkáltató értékelése