Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Budapest XIII. kerület

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 599 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Munkakezdés, adminisztráció, osztály átvétele az előző műszaktól. Belső képzésen vettem részt évekig,így árufeltöltőből készletgazda lettem. A mostani vezetőség nincs mit vezessen, hisz szinte külsős munkaereje van,fejetlenség, arrogencia. Naponta mondanak fel az emberek. Már nincs csapat összetartás, hisz hetente változik a csapat.A munka legnehezebb része a kamion lehúzás egyedül, nő létemre, rossz munkaeszközzel. A nap fénye, mikor kasszába kell beállni a sorok miatt, miután pénztáros sincs. A vesztesége ennek, hogy felborul az osztály rendje.
Pro érvek
Kontra érvek
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése