Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Budapest IV. kerület

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 588 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Rengeteg a munka.A fizetés mindig időben jön ebben korrektek.A fizetés nincs arányban a munka terhével.De a dolgozókkal nagyon türelmesek sokat elnéznek csak nehezen bocsájtanak el.Így nagy a biztonságérzet.A legnehezebb pozíció: 1. Melegkonyha,2.Csemegepult,3.Pékség A szünetet le kell dolgozni ami össz-vissz 30 perc de mire kiérsz le is jár.Fel lehet osztani a 30 percet de semmire nem elég.A szünet megoldása botrányos.Bármely pozícióban elfáradsz.Hely van a pihenésre de senki nincs ott.Pihenés nincs.
Pro érvek
biztonság, hivatalos
Kontra érvek
nincs szünet, sok a stressz, mindig új osztályvezetők
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Pörgős, kreatív munkavégzés. A team munka teljes hiánya.
Pro érvek
Caffeteria, előrelépés, tanfolyamok.
Kiszámíthatatlan beosztás.
Korábbi munkáltató értékelése