Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Baja

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 594 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A munka könnyen elvégezhető, nem stresszes, törvényi előírásokat figyelembe tartva alkalmazza a munkavállalókat.
Pro érvek
Cafetéria
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
It was a great for those who can deal with problems easily. I learned how to use a cash register and how to handle with money. My co-workers were supporting people, they made my working hours easier and funny. The hardest part of the job was the physical part. I worked as a storekeeper as well. The most enjoyable part was when I met with communicative and nice people.
Pro érvek
Free lunches
Kontra érvek
Long hours
Korábbi munkáltató értékelése