Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tesco-alkalmazotti értékelés itt: Albertirsa

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 596 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Kapkodás,káosz,a szünetet nem tudom kivenni.Amire magamtól rájövök és a mindennapok tapasztalata a tanulás. A vezetőség nem ér rá segíteni,legyek önálló.Az ebédlőt nem az étel elfogyasztására használjuk,az elég ritkán adódó mítingek vannak itt tartva és a gyors kávézás. Nehéz a vezetőkkel és a kollégákkal olyan rendszert kialakítani,ami segítené a munkafolyamatokat és a dolgozók munkáját. Amikor mindezek ellenére sikeresen elvégzem a feladatomat és a vevők is elégedettek.
Pro érvek
Télen meleg, nyáron légkondis, kultúrált munkahely
Kontra érvek
A szüneteket nem, vagy rövidebb időre tudjuk kivenni.A betegállományosokat "nem szeretik".
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése