Munkavállalói értékelés – Tesco

Soha többé TESCO

2018, január 8.
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt. Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt. Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni. U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést
2019, december 10.
Azonos munkakör
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) - Esztergom
Nagyon hajtós, rengeteg fizikai munkát kell elvégezni. Lényegében mindegy mi a beosztásod, mindent kell csinálni.
2017, június 26.
Azonos munkakör
Készletgazda (Volt alkalmazott) - Nyíregyháza
Kollégákkal kapcsolatban mindenki megteszi a maximumot A rutinok elvégzése napi feladatok 80% lefedik utána kollégák segítése az élvárt fizetés más nem magyar üzletekkel ellentétben a fizetés elmarad ezen lehetne javítani. de orvosi szépkártya más juttatás korrigál ezt egy kicsit.
2018, szeptember 3.
Azonos hely
Pékáru eladó/pék (Volt alkalmazott) - Kecskemét
Szerettem ott dolgozni,sokat tanultam türelmet,kommunikációt. Fönőkséggel kölcsönös bizalom,tisztelet volt.Munkatársaimmal jól kijöttem.