Munkavállalói értékelés – Tesco

Munkaerőhiány, egyedüli munkavégzés egy osztályon.

2017, február 6.
Munkakezdés, adminisztráció, osztály átvétele az előző műszaktól. Belső képzésen vettem részt évekig,így árufeltöltőből készletgazda lettem. A mostani vezetőség nincs mit vezessen, hisz szinte külsős munkaereje van,fejetlenség, arrogencia. Naponta mondanak fel az emberek. Már nincs csapat összetartás, hisz hetente változik a csapat.A munka legnehezebb része a kamion lehúzás egyedül, nő létemre, rossz munkaeszközzel. A nap fénye, mikor kasszába kell beállni a sorok miatt, miután pénztáros sincs. A vesztesége ennek, hogy felborul az osztály rendje.
Pro érvek
Kontra érvek
2019, december 10.
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) - Esztergom
Nagyon hajtós, rengeteg fizikai munkát kell elvégezni. Lényegében mindegy mi a beosztásod, mindent kell csinálni.
2018, január 8.
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) - Kecskemét
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt. Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt. Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni. U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést
2017, június 26.
Készletgazda (Volt alkalmazott) - Nyíregyháza
Kollégákkal kapcsolatban mindenki megteszi a maximumot A rutinok elvégzése napi feladatok 80% lefedik utána kollégák segítése az élvárt fizetés más nem magyar üzletekkel ellentétben a fizetés elmarad ezen lehetne javítani. de orvosi szépkártya más juttatás korrigál ezt egy kicsit.
  1. Munkaerőhiány, egyedüli munkavégzés egy osztályon.