Munkavállalói értékelés – Tesco

elmegy

2017, február 26.
elmegy, de lehetne jobb is. Bár van ettől rosszabb munkahely is.
2019, december 10.
Azonos munkakör
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) - Esztergom
Nagyon hajtós, rengeteg fizikai munkát kell elvégezni. Lényegében mindegy mi a beosztásod, mindent kell csinálni.
2018, január 8.
Azonos munkakör
Készletgazdálkodási asszisztens (Volt alkalmazott) - Kecskemét
1,5 hónapot sikerült ott lehúznom.A munkámat szerettem sőt még számolni is tudtam,ami sok más osztályon dolgozó munkatársnak fel is tűnt... 2 kolléganőmnek nem voltam szimpatikus mindenáron levegőnek néztek.Mondták is régi dolgozók sajnálnak,hogy ott kell maradjak ilyen tudatlan kis fiatal lányokkal.Manöken mozgás a munka felületesen volt elvégezve,de mégis ők voltak a főnökasszonynál a befutók nem az aki azért ment oda,hogy becsülettel elvégezze a rábízott leltárakat és egyéb munkákat!Végül is csak az utolsó hónapban kellett orvosi utasításra nyugtatót és kedélyjavító gyógyszert szednem,mindez a kollégák-főnökasszony miatt.Eldöntöttem hogy el fogok onnét jönni,de ők egy nap megelőztek...elvégeztették a napi leltárakat,volt pofájuk szerdán betanítani a szombati melót,majd amikor megkérdeztem,hogy mikor lehet kezdeni a készlethiányt felvenni akkor szombaton annyi volt a válasz mindjárt megbeszéljük.A megbeszélés az volt hogy 10-kor közölték,hogy azonnali hatállyal el vagyok küldve,adjam le a munkaruhámat és mehetek haza,ennyi volt. Mondanom se kell sokan értetlenül fogadták,hogy pont engem küldtek el aki tényleg becsülettel megszámolt mindent nem csak úgy ahogy- meg leszarom ami ott szinte kötőszó volt. Én munkahely miatt soha nem szedtem nyugtatót,sőt ki sem utáltak munkahelyről.Ha ennyire rossz voltam nem is tudom az osztályokon hús-tej-pékség miért is fűztek mindig hogy menjek hozzájuk át dolgozni. U.I.SOHA TÖBBÉ TESCO!!!
Pro érvek
Próbálják megoldani a kedvező munkakezdést
2018, június 26.
Azonos hely
Àrufeltöltő (Volt alkalmazott) - Miskolc
Szerintem jó hely ès a munka fizetès aràny is megfelelő
Pro érvek
Diàkmunka
Kontra érvek
Sokan dolgoznak így nehèz időpontot kapni