Telenor
Összes értékelés megtekintése – Telenor

Telenor

Munkavállalói értékelés – Telenor

Good place to work

Good work life balance. You can learn all the enterprise, telecommunication related technologies.

Munka/magánélet egyensúlya: 5,0/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,0/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,0/5 csillag
Vezetőség: 3,0/5 csillag
Céges kultúra: 4,0/5 csillag

Azonos hely

Minimális segítség, elvárás magas. Inkorrekt bér elszámolások. Nagyon rossz háttér informatika.

Kifejezetten rossz munkahely. Nincs csapatszellem, megy az ügyeskedés, korrupció, mind vezetői, mind üzletkötői oldalon.

NEM családbarát , nem kiszámítható, rossz munkáltató

Mivel jutalék alapú a fizetés nagy része, ezért minden jutalékot alaposan alátámasztva el is vesz, mert nem akar többet fizetni a cég egy értékesítőnek. A pandémia alatt folyamatos nyitvatartás, hatalmas elvárások , semmilyen kompenzáció . Előre lépési lehetőség kizárt , előre le szervezett a pozíciók elnyerése. Folyamatos kirúgások , nem feltétlen próba idős ,hanem több éve akar évtizede ott dolgozókat, mivel nekik már magasabb lehetett volna a fizetésük. Folyamatos kilépések, mert semmilyen megbecsülés nincs a cég felől.

Kontra érvek

Jutalék megszerzése lehetőség teljeskörű elvétele

Kelllemes munkahely

Korrekt precíz munkahely. Fiatalos jól működő csapat. Megtanultam csapat játékos lenni a vezető beosztásom ellenére. kollégáimmal nagyon szerettem dolgozni. Főnökeim szigorú követelő de mégis kedves emberek voltak. Az elvárások magasak voltak de így volt kihívás mindenki számára. A legmaradandóbb emlékek mégis a csapatépítő hétvégék voltak.

Pro érvek

Szolgálati szgk. telefon laptop...stb

Kontra érvek

kevés szabadidő

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Telenor? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 4,0/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,8/5 csillag