Telenor

Telenor Alkalmazotti bírálat

3,9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 265 értékelés megtekintése

Kelllemes munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Korrekt precíz munkahely. Fiatalos jól működő csapat. Megtanultam csapat játékos lenni a vezető beosztásom ellenére. kollégáimmal nagyon szerettem dolgozni. Főnökeim szigorú követelő de mégis kedves emberek voltak. Az elvárások magasak voltak de így volt kihívás mindenki számára. A legmaradandóbb emlékek mégis a csapatépítő hétvégék voltak.

Pro érvek

Szolgálati szgk. telefon laptop...stb

Kontra érvek

kevés szabadidő

Minimális segítség, elvárás magas. Inkorrekt bér elszámolások. Nagyon rossz háttér informatika.

Kifejezetten rossz munkahely. Nincs csapatszellem, megy az ügyeskedés, korrupció, mind vezetői, mind üzletkötői oldalon.

NEM családbarát , nem kiszámítható, rossz munkáltató

Mivel jutalék alapú a fizetés nagy része, ezért minden jutalékot alaposan alátámasztva el is vesz, mert nem akar többet fizetni a cég egy értékesítőnek. A pandémia alatt folyamatos nyitvatartás, hatalmas elvárások , semmilyen kompenzáció . Előre lépési lehetőség kizárt , előre le szervezett a pozíciók elnyerése. Folyamatos kirúgások , nem feltétlen próba idős ,hanem több éve akar évtizede ott dolgozókat, mivel nekik már magasabb lehetett volna a fizetésük. Folyamatos kilépések, mert semmilyen megbecsülés nincs a cég felől.

Kontra érvek

Jutalék megszerzése lehetőség teljeskörű elvétele

Good place to work

Good work life balance. You can learn all the enterprise, telecommunication related technologies.

versenypiaci multinacionális nagyvállalat

Sok tehetséges, tapasztalt ember, kissé kusza irányítás alatt, kevés felmutatható eredménnyel

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Telenor? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,9/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,8/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,6/5 csillag
Vezetőség: 3,8/5 csillag
Céges kultúra: 4,0/5 csillag

Telenor - értékelések munkavégzés helye szerint

• Telenor