Tecnocasa
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Tecnocasa Alkalmazotti bírálat

1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 464 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jó lehetőség, ha ingatlanos akarsz lenni kockázatok nélkül
Számomra a fix fizetés és bejelentés volt vonzó, régóta szemeztem az ingatlanos munkával. A képzés is hasznos, a vezetés kissé leterhelt, de mindig kapok választ a kérdéseimre.
Kereseti lehetőség valóban attól függ, hogy mennyit dolgozik az ember, idővel kifizetődik a pörgés.
Pro érvek
Fizetés, képzés, társaság
Kontra érvek
Elég pörgős meló
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Tecnocasa-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Tecnocasa? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,4
464 értékelés alapján
5
99
4
133
3
134
2
59
1
39
Értékelések kategória szerint
2,8
Munka/magánélet egyensúlya
2,8
2,9
3,2
Vezetőség
3,5
Céges kultúra
Tecnocasa - értékelések munkakör szerint
Tecnocasa - értékelések munkavégzés helye szerint