TECNOCASA
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

TECNOCASA Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 578 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Megtanultam hogyan kell az embereket megérteni, kezelni.
Megtanultam, hogy milyen a kemény munka.

Maga a Tecnocasa nagyon szuper, rengeteg jó vezetővel, viszont sajnos nem mindenhova jutott ki belőlük. Heti 60 óra munka, nulla magánélet. Nem úgy jelentenek be ahogyan kellene. Nem úgy béreznek sokszor ahogyan kellene. Túlterhelik az embereket. Sok céges rendezvény van ami motivál.
Pro érvek
céges telefon
Kontra érvek
napi 10 óra munka (vagy még több)
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Számomra a fix fizetés és bejelentés volt vonzó, régóta szemeztem az ingatlanos munkával. A képzés is hasznos, a vezetés kissé leterhelt, de mindig kapok választ a kérdéseimre.
Kereseti lehetőség valóban attól függ, hogy mennyit dolgozik az ember, idővel kifizetődik a pörgés.
Pro érvek
Fizetés, képzés, társaság
Elég pörgős meló
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További TECNOCASA-értékelések megtekintése