Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Target Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 51 257 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Kihasználják az embert rendesen. Munka az 2 ember helyett kell dolgozni
Pro érvek
Nemjó
Kontra érvek
Nincs
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
System Analyst, Application Support Department
 Develop functional and/or technical specifications regarding business requirements.

 Manage the documentation of program design, coding, testing, and debugging.

 Create data and organizational flowcharts using Microsoft Visio.

 Create SAS® real name for the Data Definition tables that provide database structure documentation for all electronic Case Report Forms (CRFs).

 Develop form templates to be used by the IT and QA department for documentation and task assignment.

 Assist with the creation of test plans, test cases, and test scripts.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Target-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Target? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,6
51 257 értékelés alapján
5
14 306
4
16 141
3
12 545
2
4 456
1
3 809
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
3,3
3,2
3,2
Vezetőség
3,5
Céges kultúra
Target - értékelések munkakör szerint
Target - értékelések munkavégzés helye szerint