Starbucks
4.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Starbucks Alkalmazotti bírálat

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország3 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.7Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 51,012 értékelés megtekintése

Kritikán aluli cég, vezetők és "fizetés"

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Túl dolgoztatás, filléreskedő üzlet politika, vezetőket valójában nem érdekli semmi csak a kis bónuszuk, hogy hónap végéig kihúzzák valahogy. Nem becsülik meg a munkavállalókat. Katasztrofális tapasztalat.

Pro érvek

ingyen kávé (első hónapban még talán jól hangzik)

Kontra érvek

túl dolgoztatás, nagyon alacsony fizetési csomag, érdekemberek
Hasznos volt ez az értékelés?

Productive and fun workplace

many things to learn most specially about cleanliness, great working environment and colleague good culture, good food, barista's service ate the best.

Perfect !

I was in Hungary for University which name is Budapest Metropolitan University. And i had a lot of free times so i decided to find a job. I always wanted to work as a barista but i would not think that i can get job in starbucks but i did i just walked in to th store and asked for the manager. I introduced myself and i guess he liked it, after that they called me. We had an interview and i got the job. After basic medic/doctor controls i could start to work there. It was a bit hard job but totally worth it. It was really good to work at starbucks if i dont have to come back to Turkey i would stayed there and work more.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Starbucks? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.0

51,012 értékelés alapján
5
19 043
4
17 575
3
9 430
2
2 934
1
2 030

3.7Munka/magánélet egyensúlya
3.8Bérezés/juttatások
3.6Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.4Vezetőség
3.9Céges kultúra

Starbucks - értékelések munkakör szerint

Starbucks - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Starbucks
  • Alkalmazotti értékelések