Sole Mizo
Munkavállalói értékelés – Sole Mizo

Nehéz

2019, január 12.
Napi 12 óra munkaidő, elöirt pihenő ill, étkezési idő betarthattlan. Álllandó vezetői agressszió. Ninncs kiszámitható pihenő nap.Ninncs élvezhető része.Nem tanultam. MUnka legnehezebbb része 12 óra folyamatos stressz.
2019, augusztus 18.
Azonos munkakörAzonos hely
Gépkezelő (Volt alkalmazott) - Szeged
Jelen helyzetet nemismerem. Mivel 3 évvel ezelőt dolgoztam ott. Megvoltam elégedve a mindennel.
2018, december 4.
Azonos hely
Szalagmunkás (Jelenlegi alkalmazott) - Szeged
Átlagon alul értékelt munkavégzés, maximális elvárások fizikai munka szempontjából, ezzel szemben minimális bérezés. Megélhetési szempontból nem optimális! 3 műszakos munkavégzés, kevés pihenőnap. A vezetőség ranglétráján alacsonyabb pozíción lévő dolgozók( szalagvezetők ) emberségesek, a feljebb valók tapasztalat hiányában tudatlanul és felelőtlenül használják ki a munkavállalókat. Igyekeznek teljesíteni az igényeket, nagyobb késésekkel kárpótolni a dolgozókat. Végül a munka legélvezetesebb része, amikor végre letelik a műszak.
2017, augusztus 28.
Azonos hely
Csoportvezető (Volt alkalmazott) - Szeged
Mindennap egyformán kezdődik. Sok embert megismertem. A vezetőség jó volt,bármi kellett segítették az embert. Nem minden ember egyforma ,itt egy vezető pozícióban ,ki kell ismerni az embereket,mint az életben ,mert nem tudod ki akar becsapni és ki nem. A munka legnehezebb része :) olyat nem tudok.
Pro érvek
nem
Kontra érvek
Korrekt minden