Sanmina Corporation
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Sanmina Corporation-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Team Leader

Munkakör megnevezése
Team Leader2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 902 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Era muy buen ambiente, sin embargo en ocasiones había demasiado desorden entre la administración de la tarde mañana y noche, no seguían lineamientos y en ocasiones nosotros por querer hacer las cosas bien salíamos perjudicados.
Siempre vi apoyo de el supervisor hacia mi, sabia que podía hacerme cargo y me brindo la confianza.

La parte mas difícil es atender a un grupo de trabajo en todas las necesidades y peticiones además de estar cumpliendo con tus labores y responsabilidades.

Lo que mas me gusto fue la parte que se me dio la oportunidad de crecimiento y a mi corta edad era encargado de un grupo de personas mayores a mi.
Pro érvek
Aprendizaje
Kontra érvek
Salario
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
buen abiente de trabajo, buena comunicacion entre los compañeros
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Sanmina Corporation-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Sanmina Corporation? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,6
1 902 értékelés alapján
5
494
4
621
3
469
2
171
1
147
Értékelések kategória szerint
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,4
Céges kultúra