Richter Gedeon

3.5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
Mind a(z) 20 értékelés megmutatása

A szervezetlenség és a vezetői pökhendiség mintapéldája

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A tablettázó üzemet nem ajánlom. Magas a fluktuáció, általános a stressz. A vezetőség folyamatosan hazudozik, fenyegetőzik. Először leépítenek "nincs elég munka" szöveggel és hírtelen szombatra lesz munka a csökkentett létszámnak 1-2×12 órás szombati műszakban. A szombati ledolgoztatás és az éves szabadság bedarálása a fétisük, lehet hogy ezt elfeljtik megemlíteni neked az interjún. Kérdezz rá bátran! Nem is olyan rég a dolgozók órabéres bérelszámolását próbálták buherálni titokban, még szerencse hogy a gyárban működik kettő szakszervezet is. A hangulat pocsék, motiváció nincs. Az egyszerű dolgozó kopóalkatrész. Igazi mókuskerék, a darabszám a lényeg a hatékonyság nem annyira. Elvárás a feltétel nélküli lojalitás a cég felé, akár a családod és a szabadidőd feláldozása árán is. Ha összegezni kellene modern feudalizmus.

Pro érvek

A fizetés és műszakpótlékok egyenlőre valamennyivel magasabbak a piaci átlagnál, de a dohányzói hírek szerint a gyár vezetésének szúrja a szemét.

Kontra érvek

Kiszámíthatatlan hétvége és pihenőidő

Produktiv og spennene arbeidsdag

Jeg jobbet i fire år ved Richter Gedeon farmasøytisk industri. Jeg arbeidet med væskekromatografi og gasskromatografi i laboratoriet. Når det gjaldt å lære å bruke et nytt apparat, lærte jeg de ferdighetene jeg trengte raskere enn kollegaene mine. Jeg er stolt av jeg kunne hjelpe for dem i ulike programmer f. eks.: Excel, Word, og andre programmer og skrev metoder av datamaskinen. Jeg kjenner gasskromatografiene bra, kunne jeg reparere enklere problemer. De ville ofte få hjelp av meg, og jeg var så motivert og følte meg nyttig på grunn av det.

Proaktív , kellemes irodai környezet

A számítógépes képességem fejlődött. A vezetőség nyitott segítőkész.

Korrekt munkahely.

Szigorú előírások, de ez a gyógyszeriparban kötelező. Magas szintű gépesítés, havi vizsgák: ( belső szakmai előírásokról).Folyamatos képzési lehetőség. Számítógépes (SAP) irányító rendszer, így az átláthatóság, napi szervezés, lényegesen könnyebb volt. A munka legnehezebb része, a napi feszes határidők betartása, (betartatása). A munkatársaimmal, szerettem, és tudtunk is együtt dolgozni. A vállalat biztosít, évenkénti orvosi szűrő vizsgálatokat. Saját edzőterem, uszoda, szauna, szabadtéri sportolás biztosítása. Vállalati üdülési lehetőség, több helyen is. Kirándulások folyamatos szervezése: Belföld-külföld.

Korszerű munkahely

Korszerű,Higiéniára nagy hangsúlyt fektetnek,de ez alap egy gyógyszergyárban .Tipikus munka.

Korrekt munkahely

Én szeretem. Annak megfelelő, aki szereti a felelősségteljes, de monoton munkát.

Richter nem rossz ,de van annál jobb.

A Richter nem rossz de a tablettázó üzemet nem ajánlom senkinek.

Produktive workplace

I usually 8 hours at worked one day.Many times we worked in teamwork. Tasks:Preparation of Warning-label for manufacturing,filling out form for manufacturing,Physical examination of pills, capsules and coated products.

Kiváló munkahely,kiváló munkakörülmények

Minden munkavállalóval szemben folyamatos visszajelzés és értékelés Évenkénti komplex orvosi vizsgálat Üdülési, sportolási lehetőség

Pro érvek

Komplex orvosi vizsgálat, pihenési-sportolási lehetőségek

Kellemes munkahely

Kellemes munkahely,szerettem ott dolgozni,helyez vezetöség,kellemes környezet!

Állások itt: Richter Gedeon

További állások megtekintése

nem pozitív

Elbocsátanak műtét előtt, 3 műszak, nehéz vödrök emelgetése, a vezetőség nem lojális a munkahelyi kultúra elfogadható

Pro érvek

tisztasági csomag

Kontra érvek

nam lojális

Egy igazi multi a szó pozitív és negatív értelmében

Hozzáértő vezetőség,jó viszony a kollégákkal,beosztottakkal.

Pro érvek

érdekes műszaki környezet, lehetőség a szakmai fejlődésre

Kontra érvek

nehézkes előrejutás, alacsony szintű juttatások

korrekt munkahely bár van rajta mit javítani

Nagyon jo korrekt munkahely konditeremmel környezetet védi folyamatosan fejleszti a biztonságos munka végzés feltételeit a bérezés korrekt a vezetőség jo viszont a munkaidő nem igen kedvez a családosoknak

Pro érvek

3 havonta tisztasági csomag

Kontra érvek

rengeteg rákkeltő maro vegyianyag

Segítőkész kollégák

Munkanap: Üzemben mérés, vagy dokumentálás az irodában.

Pro érvek

Egészségügyi ellátás, magas juttatások

Közepes fizetés, nagy elvárás

Kultúrált, pontosan fizető, kiszámítható rendszer szerint működő vállalat.

Good working environment

All my students at Richter have a positive attitude towards their workpace what made it easy for me to adopt and teach them English in a fun but effective way. I'm happy to be part of their success.

Biztonságos munkahely egyenetlen terheléssel

A munkaterhelés nagyon változó, tipikus munkanap zárási időszakon túl 8 órától 16 óráig, zárási időszakban reggel 8-tól este 7-ig 8-ig vezetőség szakmai fejlődést nem támogat, munkahelyi kultúra: közös főosztály által szervezett rendezvények nem túl jó légkörrel munka legnehezebb része: számunkra nagyon szoros határidők, az adatszolgáltatás részünkre sokszor csúszik, munka legélvezetesebb része: az éves jelentés összeállítása számokból

Pro érvek

Biztonságos munkahely, céges óvoda

Kontra érvek

Nincs meg a munka és magánélet egyensúlya, nincs előrelépési lehetőség

low salary and there is no chance to promote

Low salary and I spite of this huge amount of work.There is no chance promotion. There is a huge difference between management and employees and it can cause pressure.

Én régen dolgoztam ott

Anno szerettem ott dolgozni, de az már van, vagy 30 éve. Azóta minden megváltozhatott, de a menedzsment jó jehet, ha talpontudta tartani a céget ilyen változó viszonyok között.

kellemes munkahely

A reggeli érkezés után munka ruha felvétele és irodába történő érkezés után az aznapra vonatkozó információk meghallgatása következik. Aztán felvenni a ritmust és tanulás után kicsi mozgásként a fénymásolóval történő harc, legvégül a fűzőgéppel egy kis kokettálás. A kész munkát pedig a főnöknek történő átadással kvázi vége a napnak. A vezetőség naponta egyszer minimum össze ül tanácskozni Utána jönnek a hírek és a főnököm megosztja ami fontos hogy tudjunk. A kollégáimmal kiegyensúlyozott kapcsolatot tudok kialakítani, segítőkészek és tanítanak. Az egészben a legnehezebb hogy folyton öltözködni kell. A gyártási rész egy része.

Pro érvek

sport lehetőség, egészségügyi ellátás

Kontra érvek

öltözködés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Richter Gedeon? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.9

3.5Munka/magánélet egyensúlya