Prohuman Kft.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Prohuman Kft.-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 5 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Az emberek luhúzására törekszik ez a cég. A kölcsönzött munkásaik tízezrekkel kevesebbet keresnek a belsős dolgozókkal szemben.
A túlórákat és a beígért bónuszokat sem fizetik ki, és a munkábajárást sem térítik meg. Az ügyintézőnek minősíthetetlen a hozzáállása, másra hárítják a felelőséget, amiért nem fizetnek..
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Maximális teljesítmény.
Program kezelését tanultam meg.

Nekem Jó volt a vezetőség megfelelt jól irányítottak.

Hazudósak voltak a kollégák..

Még a gyorsírás nem ment úgy ezért izgultam,hogy hibázok.

Műszak vége mikor kiderült menyit teljesítettem.
Pro érvek
Belejöttem az Interrnett kezelésébe, keresésb, programrögzítésbe.
Kontra érvek
A munkahelyi hangulat nem mindig volt jó.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Prohuman Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
2,0
5 értékelés alapján
5
0
4
1
3
0
2
2
1
2
Értékelések kategória szerint
2,8
Munka/magánélet egyensúlya
1,2
2,4
2,0
Vezetőség
1,8
Céges kultúra
Prohuman Kft. - értékelések munkavégzés helye szerint