Prohuman Kft. Alkalmazotti bírálat

4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 5 értékelés megtekintése
Nem szavahihető, lehúzós cég
Operátor (Volt alkalmazott) –  Budapest X. kerület2019, január 9.
A munkaszerződésben az állt hogy a munka- és balesetvédelmi oktatást megkaptam. Rákérdeztem, és biztosítottak róla, hogy később meg fogom kapni, írjam csak alá. Ez soha nem történt meg.

A munkaszerződésben nem volt leírva a bérezés, csak az alapbér.
Kérésem ellenére sem kaptam pontos tájékoztatást, csak különböző ügyintézőktől ellentmondó információ foszlányokat.
Próbáltam beszélni a vezetővel, de azt mondták, hogy nem ment be 3 napja dolgozni.

Az ügyintézők flegmák, pökhendiek, lekezelőek és inkompetensek.
Felelősséget nem vállalnak, inkább terelnek, mellébeszélnek és ha kell gátlástalanul hazudnak.
Valószínűsítem, hogy analfabétákhoz vannak szokva, akiknek bármit be lehet adni.

A bérpapíron nem lehet eligazodni. Érthetetlen rövidítések és számítási hibák tömkelege. Természetesen az irodában nem tudnak hozzászólni.

A beígért egyéb juttatásokért úgy kell könyörögni és személyesen többször bemenni, hogy kifizetésre kerüljön. Nem éri meg az időráfordítás és a vita okozta kellemetlenség.

Ez egy tipikus "lehúz Bt", érdemi munkát nem végeznek a munkavállalókon és az államon élősködnek.

Nem ajánlom senkinek
Lehúzásra törekvő kölcsönző cég
Betanított munkás (kölcsönzött) (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, július 31.
Az emberek luhúzására törekszik ez a cég. A kölcsönzött munkásaik tízezrekkel kevesebbet keresnek a belsős dolgozókkal szemben.
A túlórákat és a beígért bónuszokat sem fizetik ki, és a munkábajárást sem térítik meg. Az ügyintézőnek minősíthetetlen a hozzáállása, másra hárítják a felelőséget, amiért nem fizetnek..
Sokat pletykáltak,de a vezetőség jól kezelte.
Csomagolás,Adatrögzítés,Varrás,Gépiszövés,Csomózás (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2016, szeptember 4.
Maximális teljesítmény.
Program kezelését tanultam meg.
Nekem Jó volt a vezetőség megfelelt jól irányítottak.
Hazudósak voltak a kollégák..
Még a gyorsírás nem ment úgy ezért izgultam,hogy hibázok.
Műszak vége mikor kiderült menyit teljesítettem.
Pro érvek
Belejöttem az Interrnett kezelésébe, keresésb, programrögzítésbe.
Kontra érvek
A munkahelyi hangulat nem mindig volt jó.

Tekintsen meg Prohuman Kft. további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Prohuman Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Prohuman Kft. - értékelések munkavégzés helye szerint