Procter & Gamble

3.8Munka és magánélet egyensúlya
4.0Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
7 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,884 értékelés megtekintése

Igazi multi, sokat lehet tanulni

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Hosszú t��von egy multiban dolgozni nyilván lélekölő tud lenni, de nagyon sok mindent lehet tanulni egy ilyen szervezetben. Kényelmes, jó munkakörnyezet

Pro érvek

sokat lehet tanulni

Kontra érvek

sokszor nagy a hajtás

Egyhangu monoton és stresszes

Van akinek be jön de sok minden juttatást nem adnak és þöbb müszak kevés bérert

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Rövid szünetek

Nagyon jó munkahely.

Egy évet dolgoztam a P&G-nél mielőtt átvettek volna.Köztudott ,hogy utcáról ezerszer könnyebb bejutni. Az atlagos átvételi idő amúgy 4-5év minimum. Én megvagyok elégedve a munkakörömmel rengeteg a felelőség ,de ezt jutalmazzák is. Pl.13.havi fizetés és karácsonyi ajándékok. Alkalmazkodó a cég a beosztásokban is. Mindent összevetve nagyon jó cég és most a kezdő fizetes 300.000 ezer forint körül van.

Borzasztó hely!!

Ellenséges munkaközösség, lehetetlen előlépni, alacsony fizetés cserébe jól kifacsarnak, hogy még élni se lesz kedved. Ha mazochista vagy akkor gyere ide és nagyon élvezed , hogy itt megállt az élet.

Noisy and fast place

I learned to work in a really fast and noisy place. The management team was really kindly. My colleagues were absolutely friendly. I worked 6 days on 2 days off in 3 shifts pattern.

Kellemes, családias légkör a nagy létszám ellenére

Munkakörömnél fogva minden kollégával személyes kapcsolatom volt. Nagyon jó volt a Magyarországi vezetés, a csapat, az összetartás, a juttatások anyagi és egyéb téren.

Regional projects with so much talented colleagues

I learnt how to manage projects in a standardized way using P&G project management tools. Qualified myself as project manager. I learnt a lot about how to manage a multinational company effectively, I could benefit from the support and coaching of global top managers (board members) on regular meeting occasions. The most enjoyable as well as the hardest part of my life was travelling and working as regional manager due to my work-life balance which was far from ideal case.

Pro érvek

Continuous development, clear career path, multinational FMCG company

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Procter & Gamble? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

4.1

6,884 értékelés alapján