Procter & Gamble

3.8Munka és magánélet egyensúlya
4.0Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
7 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,885 értékelés megtekintése

Egyhangu monoton és stresszes

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Van akinek be jön de sok minden juttatást nem adnak és þöbb müszak kevés bérert

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Rövid szünetek

Nagyon jó munkahely.

Egy évet dolgoztam a P&G-nél mielőtt átvettek volna.Köztudott ,hogy utcáról ezerszer könnyebb bejutni. Az atlagos átvételi idő amúgy 4-5év minimum. Én megvagyok elégedve a munkakörömmel rengeteg a felelőség ,de ezt jutalmazzák is. Pl.13.havi fizetés és karácsonyi ajándékok. Alkalmazkodó a cég a beosztásokban is. Mindent összevetve nagyon jó cég és most a kezdő fizetes 300.000 ezer forint körül van.

Borzasztó hely!!

Ellenséges munkaközösség, lehetetlen előlépni, alacsony fizetés cserébe jól kifacsarnak, hogy még élni se lesz kedved. Ha mazochista vagy akkor gyere ide és nagyon élvezed , hogy itt megállt az élet.

Poor Work/Life Balance

The management takes out more of you than it compensates. It is extremely difficult to get ahead in Procter and Gamble. Most of the management changed in one year.

Nice place to work

In Hungary that company is a good company. Salary wasn't too bad. Little bit noisy place. Job culture,management is very good. HR and other staffs are helpful

Pro érvek

benefits, good salary

Kontra érvek

Noisy

What I learnt

I learnt how to cope with different people from different countries, companies across various timezones and got very skilled in critical chain project management methodology.

Pro érvek

good salary

Kontra érvek

lonely workday, mostly with virtual team only

Kellemes, családias légkör a nagy létszám ellenére

Munkakörömnél fogva minden kollégával személyes kapcsolatom volt. Nagyon jó volt a Magyarországi vezetés, a csapat, az összetartás, a juttatások anyagi és egyéb téren.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Procter & Gamble? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

4.1

6,885 értékelés alapján