Procter & Gamble
4.1 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Procter & Gamble – Stabilitás és fejlődés értékelései

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország15 értékelés

Értékelések kategória szerint

Törlés
3.8Munka és magánélet egyensúlya
3.7Stabilitás és fejlődés

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,884 értékelés megtekintése

Regional projects with so much talented colleagues

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
I learnt how to manage projects in a standardized way using P&G project management tools. Qualified myself as project manager. I learnt a lot about how to manage a multinational company effectively, I could benefit from the support and coaching of global top managers (board members) on regular meeting occasions. The most enjoyable as well as the hardest part of my life was travelling and working as regional manager due to my work-life balance which was far from ideal case.

Pro érvek

Continuous development, clear career path, multinational FMCG company
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Procter & Gamble? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.1

6,884 értékelés alapján

3.8
Munka/magánélet egyensúlya
4.0
Bérezés/juttatások
3.7
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.7
Vezetőség
3.9
Céges kultúra

Procter & Gamble - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Procter & Gamble
  • Alkalmazotti értékelések
  • Stabilitás és fejlődés