Procter & Gamble
4.1 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Procter & Gamble – Céges kultúra értékelései

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország15 értékelés

Értékelések kategória szerint

Törlés
3.8Munka és magánélet egyensúlya
3.9Céges kultúra

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,884 értékelés megtekintése

Igazi multi, sokat lehet tanulni

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Hosszú távon egy multiban dolgozni nyilván lélekölő tud lenni, de nagyon sok mindent lehet tanulni egy ilyen szervezetben. Kényelmes, jó munkakörnyezet

Pro érvek

sokat lehet tanulni

Kontra érvek

sokszor nagy a hajtás
Hasznos volt ez az értékelés?

Noisy and fast place

I learned to work in a really fast and noisy place. The management team was really kindly. My colleagues were absolutely friendly. I worked 6 days on 2 days off in 3 shifts pattern.

Nice place to work

In Hungary that company is a good company. Salary wasn't too bad. Little bit noisy place. Job culture,management is very good. HR and other staffs are helpful

Pro érvek

benefits, good salary

Noisy

a munkahely nem lenne rossz

a munkahely nem lenne rossz csak a vezetőséggel vannak problémák nem tudják meg becsülni a dolgozni akaró embert. nekik csak a számok fontosak a mutatok legyenek zöldek hazudjon mindenki úgy hogy nekik jó legyen, minél több tapasztalatod van annál jobban nem vesznek ember számba " belülről építkezünk " legfontosabb a dolgozó " és meg se hallgatjuk a véleményét .

Kellemes, családias légkör a nagy létszám ellenére

Munkakörömnél fogva minden kollégával személyes kapcsolatom volt. Nagyon jó volt a Magyarországi vezetés, a csapat, az összetartás, a juttatások anyagi és egyéb téren.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Procter & Gamble? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.1

6,884 értékelés alapján

3.8
Munka/magánélet egyensúlya
4.0
Bérezés/juttatások
3.7
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.7
Vezetőség
3.9
Céges kultúra

Procter & Gamble - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Procter & Gamble
  • Alkalmazotti értékelések
  • Céges kultúra