Procter & Gamble

Procter & Gamble Alkalmazotti bírálat

3,8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
16 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 7 285 értékelés megtekintése

Igazi multi, sokat lehet tanulni

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Hosszú távon egy multiban dolgozni nyilván lélekölő tud lenni, de nagyon sok mindent lehet tanulni egy ilyen szervezetben. Kényelmes, jó munkakörnyezet

Pro érvek

sokat lehet tanulni

Kontra érvek

sokszor nagy a hajtás

A dolgozókat kihasználják és kiegetik.

Rengeteget kell dolgozni több műszakba. A bérezés nem arányos az elvárásokkal. A vezetők minősítenek mindenkit, lehuzzák a dolgozókat. Többre jut az akinek van rokona, vagy vezető ismerőse. De akkor is extrat kell nyújtani. Nem normalis ha a dolgozók teljesítménye után a vezetőket jutalmazzák. Előrelépésért kemény árat fizetsz. Effektíve kizsegerelnek. Folyamatosan monitorozzák a teljesítményed. Ha lazábra veszed észreveszik, a kollégáid jelentenek mindent, tudatosan alul tervezett létszám, folyamatos stressz mellett , maximáli teljesítményt várnak el. Jól gondolja meg aki oda tart. Igérgetés ez lehetsz az lehetsz. De csak egy senki leszel akit a végtelenségig kihasználnak. Gondold vegig folyamatos letszám hiány, folyamatos 0- 24 termelés 80 m gépet fogod etetni, javítani, dokumentálni, max 3-4 ember a soron, 1 mindig oda van, pisi, kaka, kaja, cigi, kávé. A seged munkaerő akit kapsz sik hulye és leszar mindent.( TISZTELET a kivételnek) Egy műszak alatt 8 vagy 12 óra kb. 10 km gyalogolsz. Sok sikert mindenkinek. Én már túl vagyok rajta eljöttem, de bizton állíthatom, hogy életem legjobb döntese volt, és sajnalom azokat akik ott maradtak. A vezetői pozíciók más megitelésbe esnek, da arról írjon egy vezető......

Egyhangu monoton és stresszes

Van akinek be jön de sok minden juttatást nem adnak és þöbb müszak kevés bérert

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Rövid szünetek

Nagyon jó munkahely.

Egy évet dolgoztam a P&G-nél mielőtt átvettek volna.Köztudott ,hogy utcáról ezerszer könnyebb bejutni. Az atlagos átvételi idő amúgy 4-5év minimum. Én megvagyok elégedve a munkakörömmel rengeteg a felelőség ,de ezt jutalmazzák is. Pl.13.havi fizetés és karácsonyi ajándékok. Alkalmazkodó a cég a beosztásokban is. Mindent összevetve nagyon jó cég és most a kezdő fizetes 300.000 ezer forint körül van.

Borzasztó hely!!

Ellenséges munkaközösség, lehetetlen előlépni, alacsony fizetés cserébe jól kifacsarnak, hogy még élni se lesz kedved. Ha mazochista vagy akkor gyere ide és nagyon élvezed , hogy itt megállt az élet.

kellemes

jo a szallagon lévö oerátorokkal az együtmüködés jo 3 év

Noisy and fast place

I learned to work in a really fast and noisy place. The management team was really kindly. My colleagues were absolutely friendly. I worked 6 days on 2 days off in 3 shifts pattern.

A leggusztustalanabb gyár ahol valaha jártam

Munkatorvenykonyvet nem ismerik, kifizetni nem akarnak azota se Penzre senki se szamitson, foleg nem ha Delegos..az egy lehuzos banda

Pro érvek

Semmi

Kontra érvek

Nincs fizetes idoben, munkatorvenykonyvet nem ismerik, lekezelo stilus

Poor Work/Life Balance

The management takes out more of you than it compensates. It is extremely difficult to get ahead in Procter and Gamble. Most of the management changed in one year.

Vevőorientált munkahely

Nagyon-nagyon vevőszemléletű, mindent ennek rendelnek alá.

Pro érvek

Nagy juttatási csomag.

Kontra érvek

Merev szabályozási rendszer.

Nice place to work

In Hungary that company is a good company. Salary wasn't too bad. Little bit noisy place. Job culture,management is very good. HR and other staffs are helpful

Pro érvek

benefits, good salary

Kontra érvek

Noisy

csalódás

ha nem vagy bunkó menedzser akkor nem menj oda rabszolgatelep

What I learnt

I learnt how to cope with different people from different countries, companies across various timezones and got very skilled in critical chain project management methodology.

Pro érvek

good salary

Kontra érvek

lonely workday, mostly with virtual team only

a munkahely nem lenne rossz

a munkahely nem lenne rossz csak a vezetőséggel vannak problémák nem tudják meg becsülni a dolgozni akaró embert. nekik csak a számok fontosak a mutatok legyenek zöldek hazudjon mindenki úgy hogy nekik jó legyen, minél több tapasztalatod van annál jobban nem vesznek ember számba " belülről építkezünk " legfontosabb a dolgozó " és meg se hallgatjuk a véleményét .

Kellemes, családias légkör a nagy létszám ellenére

Munkakörömnél fogva minden kollégával személyes kapcsolatom volt. Nagyon jó volt a Magyarországi vezetés, a csapat, az összetartás, a juttatások anyagi és egyéb téren.

Regional projects with so much talented colleagues

I learnt how to manage projects in a standardized way using P&G project management tools. Qualified myself as project manager. I learnt a lot about how to manage a multinational company effectively, I could benefit from the support and coaching of global top managers (board members) on regular meeting occasions. The most enjoyable as well as the hardest part of my life was travelling and working as regional manager due to my work-life balance which was far from ideal case.

Pro érvek

Continuous development, clear career path, multinational FMCG company

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Procter & Gamble? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,8/5 csillag
Bérezés/juttatások: 4,0/5 csillag