Praktiker

Praktiker Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 54 értékelés megtekintése
Pozitívumok:

A munka környezet jó volt, nem volt stresszes munka. Vezetők nem álltak mögöttem és lestek, hogyan is dolgozom, nem volt baszogatás közvetlenül. Szerencsére segítőkész kollégáim voltak az osztályon.

Negatívumok:

Az alapbér nagyon kevés, (havi prémium jár, ha megvan a havi bevétel), de ezzel együtt is gyenge. Cafeteria a próbaidő után jár. Februárban van az éves prémium, aminek az összege bevétel függő. Ami a biztos az alapbér+cafeteria!!! Van még utazási támogatás.

Heti 4 nap kellett bejárni. Hétfő-Szombat 12 órázás, vasárnap csak 8 óra munka, amikor is jár a vasárnapi pótlék. 1 óra munkaközi szünet jár tetszőlegesen a 12 óra alatt, vasárnap 30perc. A munkaidő alatt végig állni kell a kemény munkavédelmi cipőben, nem lehet leülni. Hosszú távon nagyon rossz, fárasztó és egészségtelen. Pár hónap után örültem, ha vasárnapra osztottak be, mert csak 8 órázni kellett és legalább járt is egy kis pótlék. (Normál esetben vasárnap szívesebben lenne otthon az ember.)

A bérezés változó volt az eladók körében bruttó 5-10-15-20ezer Ft eltérés is volt ugyan azért a munkaért. Az egyenlő bánásmód elvére kapásból tojik a vezetőség.

Sokat számít, melyik osztályra kerül az ember. Nem mindenhol rendesek az újakkal. Néhány régebbi dolgozó undorítóan visszaél hatalmával. Bunkón viselkednek, lehordják az embert és beköpnek a vezetőségnek, akik meg elhiszik nekik. Van akin szesz szagot is éreztem nem egyszer, mégis az újat küldik el. Pedig a munkaszerződésben le van írva például, hogy kötelesek vagyunk együtt működni a munkatársainkkal.

Itt sem láttam, hogy értékelnék
 - több...
A Mester utcai Praktiker vezetője emberileg teljesen alkalmatlan a pozícióra, a helyettesei sokkal alkalmasabb lennének. Fennhordja az orrát, velem szemben megengedte magának, hogy biztonsági őrrel, a vevőtéren keresztül kísértessen alkoholszondás vizsgálatra. Szerettem ott dolgozni, de az intézkedési megítélése m szerint hatalmas stressszituációkat okoznak
Nagyon jò környezet,könnyű előrelépés.jò csapat.a főnökség is barátságos.
Pro érvek
jò társaság
Kontra érvek
rövid szūnetek
Soha többet nem dolgoznék a debreceni Praktikerben. Az áruház nyáron dög meleg es túl zsúfolt. Ami bejön áru mindent ki kell tenni ha nincs hely akkor is. Ha új dolgozó vagy a régi kollégák kihasználnak, rettenetesen sunyik, mindenről kérdezgetnek. Ha a 12 óra alatt megállsz 5 percre már szolnak, hogy még az is ott van, pedig nem osztályvezetők ugyan olyan kolléga. Okoskodnak, parancsolgatnak, panaszkodnak pedig az életben mind egy nulla.Eltűnnek az osztálytól csak ne legyenek szem előtt, addig se keljen dolgozni. A 30 alatti dolgozók rendesek, es néhány régi is de ők kevesen vannak. Vannak jobb osztályok,de a k-ra nem jelentkeznék többet, hát érdekes csapat. Bármit mondasz azt rögtön tovább mondják és kibeszélnek a hátad mögött akkár a szemed láttára is. A vezetőség: Van köztük rendes, de az egyik a régen a nullaról kezdte, most hatalmat adtak a kezébe, elég bunkó, nagy arc, a pozíciójára alkalmatlan, emberekkel nem tud bánni, és úgy tesz mintha övé lenne a cég. De majd kinövi. Azóta elhagytam a megyét es Dunántúlon teljesen más világ van.
Great collegaues with fun.Loved to work there because of the job and the team, but unfortunately the management is so oldschool.The way of thinking is not the best for a young people.
Pro érvek
Good team
Kontra érvek
Long hours
Nagyon szeretem a vevőket,problémájukba segíteni, megoldani.
Én nagyszerűen éreztem magam. Kedves munkatársak vettek körül és a főnök is nagyon kedves volt.
Pro érvek
Rugalmasak voltak
It was a part-time job so i cant make a full review, but that was a good place with a good team of workers.
Its not a Hard job if u are fit.
További Praktiker-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Praktiker? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,1
3,1
2,7
2,8
2,8
2,9
Praktiker - értékelések munkavégzés helye szerint