Porzsák Kft.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Porzsák Kft. – Bér és juttatások értékelései

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország5 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 5 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Sajnos a bérezés igen alacsony. Ahol dolgozom kellemes, szép környezet. Kedves munkatársak, jó vezetőség. Továbbá a beosztás pontosítása legalább egy hónapra előre.
Pro érvek
Tiszta, szép környezet takarítása
Kontra érvek
Nagyon kevés fizetés
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Párom 6hónapot dolgozott itt. Első hónapba 5 napra kapott 45000ft ot,aztán ennél nem is tudott többet keresni teljes hónapba sem túlórával együtt. Holott azért vállalta el mert órabért ígértek és hogy heti 2alkalommal kell menni és megkapja a 60ezer forintot. Fél èv alatt egyszer se kapta meg bármennyit is ment. Megunta,felmondott és kérte az egy hónap felmondási idő ledolgozását. Meg is beszélték hogy rendben. Munka után haza jött és hívták hogy még egy napot menjen dolgozni és mehet isten hírével. Havonta cserélődnek az emberek. Vajon miért? Normális ember oda se megy. Undorító. Amit felvételkor elmondanak a bérekkel és azzal kapcsolatban hogy hogy kell járni dolgozni,na az semmi nincs úgy. Vicc.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Porzsák Kft.-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Porzsák Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
2,8
5 értékelés alapján
5
0
4
1
3
3
2
0
1
1
Értékelések kategória szerint
2,8
Munka/magánélet egyensúlya
2,4
3,0
2,4
Vezetőség
4,0
Céges kultúra
Porzsák Kft. - értékelések munkakör szerint
Porzsák Kft. - értékelések munkavégzés helye szerint