Pick Szeged Zrt
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Pick Szeged Zrt-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Gépkezelő Munkatárs

Munkakör megnevezése
Gépkezelő Munkatárs1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 5 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Rugalmas és fejlődőképes cég
Az emberek nagyon kedvesek voltak ott és a mukát is így örömmel lehett végezni. A vezetőség rugalmas volt és segítőkész. Változatos volt, néha kemény fizikumot igényelt de számomra ez nem jelentett problémát. Tetszett nagyon, hogy csapatban dolgozhattam mert szeretek segíteni.
Pro érvek
Ingyenes ebéd és akciós Pick termékek a dolgozók számára.
Kontra érvek
Rövid szünetek.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Pick Szeged Zrt? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,0
5 értékelés alapján
5
0
4
2
3
2
2
0
1
1
Értékelések kategória szerint
2,8
Munka/magánélet egyensúlya
3,0
3,2
3,0
Vezetőség
2,6
Céges kultúra
Pick Szeged Zrt - értékelések munkakör szerint
Pick Szeged Zrt - értékelések munkavégzés helye szerint