Philips

Philips Alkalmazotti bírálat

3,8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 3 909 értékelés megtekintése

Jó hely!

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A Philips egy klasszikus nagyvállalat, a hozzá kapcsolódó kultúrával és hatékonysággal. Sokat lehet tanulni a kidolgozott üzleti folyamatokat leíró szabályzatokból, procedúrákból. Jól működő cég.

jó volt a társaság

Először a szereldébe voltam ami nem volt rossz mert jó volt a csapatom de, viszont nagy volt az elvárások fárasztó volt kevés pénzér nagyon hajtottak minket nem volt hétvégénk ami szerintem jár az embernek . A szabadságért mindig könyörögni kellett ami szintén meg jár az embereknek hiszen az ő szabadsága .

Trainee

Realmente disfruté trabajando allí ya que pude cumplir con mis obligaciones en un ambiente internacional. El inglés fue mi primer lenguaje para trabajar. También participé en tareas de ventas, marketing, logística y marketing de eventos.

Pro érvek

Tareas internacional

productive

The good things Excellent team spirit, motivation largely inspired by desire to not let the team down. Fair employee discount and strong team values put into practice daily. The challenges Low pay rate and tendency to be pushed into (even lower rate) part time and full time contracts by unpredictable casual hours. "Motivation" by managers to perform well can sometimes amount to too much pressure for the level of reward.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Philips? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,8/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,9/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,5/5 csillag
Vezetőség: 3,5/5 csillag
Céges kultúra: 3,8/5 csillag

A(z) Philips értékelései hely szerint

• Philips
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?