Philip Morris International
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Philip Morris International – Vezetőség értékelései

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 613 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Kellemes munkahely volt, jó kollégák, kedves vezetők,Nagyon szerettem ott dolgozni, de sajnos megszünt az én munkaköröm!!
Pro érvek
Kihelyezett orvosi vizsgálat volt
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
A visszahozott áru FA-kód szerinti visszapakolása, majd leltározás. Ha volt eltérés, akkor az ok azonnali feltárása, készlet rendbetétele. Túrák komissiózása kiszedőlap alapján. Leltározás, eltérések okának kiderítése, készlet rendbetétele. Ebéd A beérkező túrák elszámoltatása, áru visszavétele, eltérések rögzítése. A következő napi rendelések tételes átadása. Raktár rendbetétele, gépek karbantartása. Ha volt szállítás, akkor áru leszedése, targoncázás, esetleg visszáru, és raklapok felrakása. Precizitást, a monotonítás elviselését, mások rigolyáinak tolerálását, és együttműködést a kollégákkal. Vezetőség maximálisan segítette a munkánkat. Kollégáim zömével jól együtt lehetett működni, volt egy-két magának való emberke, de velük is meg lehetett találni a közös hangot. A monotonítás volt a munka legnehezebb része. Az új termékek sikeres bevezetése volt a legélvezetesebb.
Pro érvek
Rendszeres csapatépítő tréningek
Kontra érvek
Rossz raktári világítás
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Philip Morris International-értékelések megtekintése