Philip Morris International

A(z) Philip Morris International – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 1 613 értékelés megtekintése
Kellemes munkahely volt, jó kollégák, kedves vezetők,Nagyon szerettem ott dolgozni, de sajnos megszünt az én munkaköröm!!
Pro érvek
Kihelyezett orvosi vizsgálat volt
A visszahozott áru FA-kód szerinti visszapakolása, majd leltározás. Ha volt eltérés, akkor az ok azonnali feltárása, készlet rendbetétele. Túrák komissiózása kiszedőlap alapján. Leltározás, eltérések okának kiderítése, készlet rendbetétele. Ebéd A beérkező túrák elszámoltatása, áru visszavétele, eltérések rögzítése. A következő napi rendelések tételes átadása. Raktár rendbetétele, gépek karbantartása. Ha volt szállítás, akkor áru leszedése, targoncázás, esetleg visszáru, és raklapok felrakása. Precizitást, a monotonítás elviselését, mások rigolyáinak tolerálását, és együttműködést a kollégákkal. Vezetőség maximálisan segítette a munkánkat. Kollégáim zömével jól együtt lehetett működni, volt egy-két magának való emberke, de velük is meg lehetett találni a közös hangot. A monotonítás volt a munka legnehezebb része. Az új termékek sikeres bevezetése volt a legélvezetesebb.
Pro érvek
Rendszeres csapatépítő tréningek
Kontra érvek
Rossz raktári világítás
További Philip Morris International-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: