Philip Morris International
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Philip Morris International-alkalmazotti értékelés itt: San Francisco, CA

Jelenlegi helyed alapján itteni értékeléseket látsz: San Francisco, CA
Nem ezen a helyen keresel?
Válassz másikat
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
San Francisco, CA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 554 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
PM USA had great benefits and decent pay. Unfortunately the lower level management there isn't all it is cracked up to be and the entry level positions are grueling.

This is a great place for someone who is willing to commit themselves to a long term role of playing the corporate game. Promotions happen slowly, but when they do, you are rewarded greatly.
Pro érvek
Decent pay and great benefits
Kontra érvek
Entry level management and positions are lack luster at best
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése