Penny-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 288 értékelés megtekintése
Legrosszabb munkahely
Bolti eladó (Volt alkalmazott) –  Üllő2019, január 4.
Az üzletvezető modora minősíthetetlen.
Percenként változtatja a feladatot(lehet valójában ő sem tudja mit szeretne a dolgozótól),semmi légyszíves,köszönöm,kérlek.
A telefont és a pénztárcát le kell adni műszak elején (óvodában vagyunk?? Jó hogy már a személyes irataim nem veszik el,mert amíg a pennyben tart a munkaidőm addig csak egy rabszolga vagyok.)
A munkahelyi légkör rendkívül kellemetlen.
Aki szeretne egy kis tiszteletet,ne a pennyt válassza(a mai világban ahol ily nagy mértékű a munkaerőhiány rengeteg JOBB lehetőség van. )
Alapjában véve a munka környezet nagyon rossz,a vezetőség arrogáns flegma a vevőkkel
Eladó-pénztáros (Volt alkalmazott) –  Miskolc2017, október 3.
Még egyszer nem dolgoznék ott!! Kihajtják az emberből az utolsó szuszt is ha valamire azt mondod hogy nem akkor minden vagy csak jó nem embertelen ami ott folyik!
Kontra érvek
a kasszából nem tudsz el menni pl:wc-re enni túlóráztatnak anélkül, hogy szólnának
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 20NemJelentés
Üzletvezető nincs tisztában a munkakörével
Eladó (Volt alkalmazott) –  Szeged2017, szeptember 29.
Fejetlenség, kapkodás jellemzi a boltot. Számomra káosz az egész.
Kontra érvek
Munkaidőt nem tartják be (elvárják hogy órákkal korábban bemenjenek a munkavállalók, munka leteltével ugyan az a szituáció)
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 18NemJelentés
A főnökömmel semmit nem lehet megbeszelni.
Eladó Pênztàros (Jelenlegi alkalmazott) –  Vasarosnameny2017, március 1.
Àru feltöltes es elado penztaroskent veszek reszt a penny marketnel. A munka az tetszik es szeretem azt amit nap mint nap kell csinalnom. Szeretek a vevoknek segiteni es a vevokkel komunikalni. A kollegaimmal is megertem magam. Igazabol a főnököm nem igazan megerto ember. Es nem csalad centrikus.

Tekintsen meg Penny további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Penny? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,2

Penny - értékelések munkavégzés helye szerint