Penny-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Mind a(z) 364 értékelés megtekintése
Tapasztalatlan vezetés, fluktuáció magas, iskolázatlan, intelligenciahiányos, műveletlen kollégák, borzalmas csapatmunka
Katasztrófa és káosz uralkodik. Egy ember 5 helyett dolgozik, férfi munkát végeznek 50 kg os nők..., felháborító, hogy a vezetés iskolázatlan tudatlan embereket hatalommal ruház fel, akik az eladókat alattvalóként kezelik!
Társaság jó
Sok munka kevés magán élet, jo társaság . De nem rugalmasak
Legrosszabb munkahely
Az üzletvezető modora minősíthetetlen.
Percenként változtatja a feladatot(lehet valójában ő sem tudja mit szeretne a dolgozótól),semmi légyszíves,köszönöm,kérlek.

A telefont és a pénztárcát le kell adni műszak elején (óvodában vagyunk?? Jó hogy már a személyes irataim nem veszik el,mert amíg a pennyben tart a munkaidőm addig csak egy rabszolga vagyok.)

A munkahelyi légkör rendkívül kellemetlen.

Aki szeretne egy kis tiszteletet,ne a pennyt válassza(a mai világban ahol ily nagy mértékű a munkaerőhiány rengeteg JOBB lehetőség van. )
Csapatmunka
Pénztárosként dolgozhattam.Fönököm mindenben segitett.Mindig volt oktatas napra készen.
Pro érvek
Kevesebb kolléga könnyebb alkalmazkodas
Kontra érvek
Sok túlóra.Munkaerő hiany
Alapjában véve a munka környezet nagyon rossz,a vezetőség arrogáns flegma a vevőkkel
Még egyszer nem dolgoznék ott!! Kihajtják az emberből az utolsó szuszt is ha valamire azt mondod hogy nem akkor minden vagy csak jó nem embertelen ami ott folyik!
Kontra érvek
a kasszából nem tudsz el menni pl:wc-re enni túlóráztatnak anélkül, hogy szólnának
Üzletvezető nincs tisztában a munkakörével
Fejetlenség, kapkodás jellemzi a boltot. Számomra káosz az egész.
Kontra érvek
Munkaidőt nem tartják be (elvárják hogy órákkal korábban bemenjenek a munkavállalók, munka leteltével ugyan az a szituáció)
A főnökömmel semmit nem lehet megbeszelni.
Àru feltöltes es elado penztaroskent veszek reszt a penny marketnel. A munka az tetszik es szeretem azt amit nap mint nap kell csinalnom. Szeretek a vevoknek segiteni es a vevokkel komunikalni. A kollegaimmal is megertem magam. Igazabol a főnököm nem igazan megerto ember. Es nem csalad centrikus.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Penny? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,1
3,1
2,8
Penny - értékelések munkavégzés helye szerint