Penny Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 362 értékelés megtekintése
Tapasztalatlan vezetés, fluktuáció magas, iskolázatlan, intelligenciahiányos, műveletlen kollégák, borzalmas csapatmunka
Katasztrófa és káosz uralkodik. Egy ember 5 helyett dolgozik, férfi munkát végeznek 50 kg os nők..., felháborító, hogy a vezetés iskolázatlan tudatlan embereket hatalommal ruház fel, akik az eladókat alattvalóként kezelik!
Társaság jó
Sok munka kevés magán élet, jo társaság . De nem rugalmasak
kellemes atmoszféra
Szerettem itt dolgozni,mint diák, de sajnos keresnem kellett másik nyári munkát, mivel az üzlet nem kapott lehetőséget diákok alkalmazására több órában.
Legrosszabb munkahely
Az üzletvezető modora minősíthetetlen.
Percenként változtatja a feladatot(lehet valójában ő sem tudja mit szeretne a dolgozótól),semmi légyszíves,köszönöm,kérlek.

A telefont és a pénztárcát le kell adni műszak elején (óvodában vagyunk?? Jó hogy már a személyes irataim nem veszik el,mert amíg a pennyben tart a munkaidőm addig csak egy rabszolga vagyok.)

A munkahelyi légkör rendkívül kellemetlen.

Aki szeretne egy kis tiszteletet,ne a pennyt válassza(a mai világban ahol ily nagy mértékű a munkaerőhiány rengeteg JOBB lehetőség van. )
Aki tiszteletre vágyik, messziről elkerüli!
Én speciel diákként mentem oda dolgozni természetesen diákmunkára diákszövetségen keresztül. Beballagtam fél nyolcra, mert időben szerettem volna odaérni. Nem is tököltek, azonnal rám húzták a diákmunkás ruhát és állítottak be dolgozni háromnegyed nyolckor. A főnök pedig kiadta nekem utasításnak, hogy keressem meg xy-t, csakhogy első napomon biztosan nem fog a fejembe szállni a tudás, hogy tudjam azt, hogy kit hogy hívnak a boltnál, szóval bután jártam-keltem a boltban hosszában-visszában, hogy megtaláljam azt, akit meg kellett keresnem. Végül is negyed óra elteltével össze is jött a mutatvány, aztán pakolta a kezembe a halakat, hogy csapjam be a hűtőbe őket. Mondom ok. Megtettem, aztán idővel engem öt perc után ott is hagyott egy akkora dobozheggyel, amekkora én magam is vagyok. Kinyitni viszont nem tudtam azokat a dobozokat, mivel szikével kellett volna amit egyáltalán nem kaptam. Vártam egy darabig, hátha visszajön a munkás, de nem jött. Aztán megjelent idővel egy másik ottani dolgozó, aki épp szikével ügyeskedte kibontani a dobozokat. Az alábbi szégyenletesen mély párbeszédsorok pedig így zajlottak le:
- Elnézését kérem, de szükségem van szikére egy pillanatra. Megtenné nekem, hogy idelép és felnyitná ezt itt nekem?

Erre groteszk módon felém fordul és odavágja:

- Keress máshol!

Hát kb ennyi. Az embernek annyit kellett volna tenni, hogy egyet arrább lép mellettem és elvágja a dobozt. Nem kértem én sokat tőle, de sajnos egy undorító arculattal és hangnemmel el lettem küldve konkrétan a fenébe. Szóval a doboz-dolog még mindig nem jött össze, de idővel sikerült elkapnom
 - több...
Its an okay place
I was a a shelf stocker ín one of the shop's of the penny company. half of the Time I got help from employers halt of the Time didn't. IT was an okay job.
Pro érvek
3 lunchtimes and fewer tasks to do
Kontra érvek
Horrible employees and New workers do most of the tasks
Csapatmunka
Pénztárosként dolgozhattam.Fönököm mindenben segitett.Mindig volt oktatas napra készen.
Pro érvek
Kevesebb kolléga könnyebb alkalmazkodas
Kontra érvek
Sok túlóra.Munkaerő hiany
nagyon pozitív munkahely volt aztán valamiért elromlott
Pro érvek
ingyenes ebéd
Kontra érvek
személyi problémák
Negatív
Sajnos a veszprémi logisztikai központban ha valakinek nem hosszú a nyelve a vezető felé akkor kirakják. Hatalmas hiba hogy csak az egyik felet hallgatják meg a másiknak már a felmondó levelet teszik a kezébe. Erős gyomrúaknak ajánlom.
Pro érvek
350 ft-os ebéd
Kontra érvek
kevés szünet
Megbízható korrekt,de kemény munka.
Jó hangulat.segítőkézség. Durva beszéd.Jó munkamorál.
Pro érvek
350 ft-os ebéd
Kontra érvek
Kiszámíthatatlan munkaidő napi szinten.
Ha 8 órát dolgoztál kevés volt ha többet és nem tudtál maradni te voltál a rossz
Nem szerettem ott dolgozni. Ez az a hely ahova soha nem mennék vissza
Pro érvek
semmi
Kontra érvek
nem volt megbecsülés
Pörgös ès nem.csalàdbaràt munkahely
Szerettem.itt dolgozni,de sajnos csalàddal nem.lehet össze egyeztetni.2 èves gyermekem.melett nem.tudtam oda vissza menni
Pro érvek
Előre lépési lehetőség
Kontra érvek
Túlóra
Szétszórt
-Fejetlenség,
-Vezetőség: mogorvák

- Szervezetlenség,

-Én személy szerint nem szeretek itt dolgozni
Alapjában véve a munka környezet nagyon rossz,a vezetőség arrogáns flegma a vevőkkel
Még egyszer nem dolgoznék ott!! Kihajtják az emberből az utolsó szuszt is ha valamire azt mondod hogy nem akkor minden vagy csak jó nem embertelen ami ott folyik!
Kontra érvek
a kasszából nem tudsz el menni pl:wc-re enni túlóráztatnak anélkül, hogy szólnának
Üzletvezető nincs tisztában a munkakörével
Fejetlenség, kapkodás jellemzi a boltot. Számomra káosz az egész.
Kontra érvek
Munkaidőt nem tartják be (elvárják hogy órákkal korábban bemenjenek a munkavállalók, munka leteltével ugyan az a szituáció)
lehetne jobb is
abszolut zéro tekintett a magán életr és a gyerekekre
Nem vagyok megelégedve a ledolgozott idővel.
Hat órába vettek fel a pennybe de minden nap amikor dolgoztam akkor még rá kellett dolgozni minimum két órát.
A főnökömmel semmit nem lehet megbeszelni.
Àru feltöltes es elado penztaroskent veszek reszt a penny marketnel. A munka az tetszik es szeretem azt amit nap mint nap kell csinalnom. Szeretek a vevoknek segiteni es a vevokkel komunikalni. A kollegaimmal is megertem magam. Igazabol a főnököm nem igazan megerto ember. Es nem csalad centrikus.
kellemes
Barátságos légkör
kollégák közti összhang

hosszú fárasztó napok
Pro érvek
nincs ekőnye
Kontra érvek
Rövid szünetek
Remek főnők volt és rendezett terület
Nagyon szerettem ott dolgozni, nagyon rugalmas és összetartó csapattal lehettem, a vezetőség nagyon segítő készek. A legnehezebb rész az a nyitvatartási időbe való leltározás volt. Amit a legjobban élveztünk az az emberekkel való kapcsolattartás segítségnyújtás, ünnepi nyitva tartások.
Pro érvek
rugalmas munkabeosztás
Kontra érvek
---
További Penny-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Penny? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,1
2,8
3,1
2,8
2,9
Penny - értékelések munkavégzés helye szerint