Munkavállalói értékelés – OTP Bank

Összes értékelés megtekintése – OTP Bank

Great place knowing more about bank system.
Business Analyst - Retail controller (Volt alkalmazott) –  Budapest, Hungary2017, október 2.
If you can work under pressure this is the place for you. I could studied a lot there. I have a lot of different tasks. Coworkers were very helpful. I studied a lot about bank system.
Pro érvek
improved my skills
Kontra érvek
sometimes stressful

További munkavállalói értékelések – OTP Bank

Ha szingli vagy és szeretsz reggeltől-estig dolgozni, akkor nagy karrier áll előtted
Vállalkozói munkatárs (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, november 14.
Rengeteget tudsz tanulni, de ha nem lassítasz, akkor könnyen juthatsz arra a szintre, ahol az ott dolgozók nagy része van. Kiégsz, elkezdesz munka után meginni 1-2 pohár bort, aztán jön a nyugtató, mert különben nem tudsz aludni, és ha nem tudsz aludni, akkor nehéz hozni a tervszámokat. Ha nem hozod a tervszámokat, akkor megfenyegetnek, hogy elveszíted a pozíciódat, vagy nem hosszabítják meg a szerződésedet. Rengeteg ügyfél van, ami sokszor jó, de nagy átlagban inkább teher. Egy ügyintézőre az elviselhetőnél jóval több ügyfél jut. Ezek a budapesti nagy fiókokra igazak. Ha vidéken vagy egy 3 fős kisfiókban, akkor az nyílván ezerszer nyugodtan, cserébe ott nem keresel szinte semmit.
25 perces az ebédszünet, amit jól kompenzál az állandó túlóra.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Minden amit felsoroltam
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
These days
Project Manager (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2019, október 7.
Now, I'm working in the OTP Bank center, and I tought that I can improve myself in this profession, but I've got a boss, who is clever but don't understand people. She keep all of the main projects and I (and the others) rarely get important tasks (I can't evolve).
My salary is an average income in Hungary but it is very short.
I've got lot of goals, but they need money.
The other colleges are kind and helpful, I love them, but I would like to come to know other people.
I haven't got own family so I'm ready to travel.
Pro érvek
Flexible work time
Kontra érvek
Bad salary
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

OTP Bank - értékelések munkavégzés helye szerint