OTP Bank

2020, február 10.
ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssstresz
Similar reviews
2020, február 22.
Sok ügyfél, hosszú munkaidő, túlóra, magas elvűrűsok,
2020, január 29.

Management

Job Culture

The following errors occurred:
2019, december 17.
A piros betűs napokat ne vedd kifizetett napnak!
Jutattàk ezt akkor tudomásodra mikor felmondtàl és ki kellene fizetni, mert te akkor biza nem dolgoztál... Mindent levonnak utàna ami nincs is!

A bérszàmfejtő nem hibàzik! Igen, csak 4 nap mire óhajtanak visszahívni, rossz címre küldenek papírokat nem tartjàk be az 5. napot a kilépő papírokkal " elküldtük" mondják,de a levélen a pecsét a beszélgetésünk utàni, na ez is érdekes ők nem hibàznak soha csak te! Ehhez képest emailen elküldöm a címem,de persze tök más utca nevet ír rà a világtalan! De ők nem hibáznak?

A fizetés kritikán aluli ahhoz kêpest, hogy àllandó túlóra van meg megy a csesztetés, hogy mennyit értrkesíts. Az nem számít hogy 90% ban a fiókos mem csinàlja a dolgàt meg a hátteres meg sz.r a rendszer aztán megy a levél a nem létező hàtralékról. De persze az otp nem hibàzik.

Egy egész hónapot képesek KÖTELEZŐ túlórára kiadni, " mert kevesen vagyunk, pufferelni kell màs hívàsát'

Mert ha nem maradsz akkor amit összekínlódsz prémium nem kapod meg, egy egész havi mindenapos!!! Túlórára plusz egy 10 ezrest óhajtottak adni! Ez is csak aki délelőttös volt annak kellett maradni aki délutános nem érdekes utána meg egész hónapokra délutànos voltam! Nem baj, hogy vidéki vagyok! Túlóràzz mert több az értékesítésre való lehetőség a címszó de közbe meg letiltjàk az értékesítést.

Amikor én kezdtem ( 1.5) éve néger f...szal csapkodtak, hozzam a szàmokat mert nem leszek àtvéve ehhez képest az újak meg fél év alatt egy db terméket se sikerült eladni!!! A csoportvezetőnek az a szimpi aki agresszíven értékesít, az késhet elmehet
 - több...
Pro érvek
Ugródeszka talán... Jobb mint a csövezés
Kontra érvek
Ócska fizetée, szr vezetőség túlóra, kivételezés
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,6