Munkavállalói értékelés – OTP Bank

Összes értékelés megtekintése – OTP Bank

közepes
Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, március 13.
Mindenben jóindulattal közepes (amikor ott voltam)
Értékes tapasztalt munkatársakat nem becsülték, újakat 0 tapasztalattal magasabb státuszba felvettek, az osztály össze is omlott.
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
lsd értékelés

További munkavállalói értékelések – OTP Bank

Idegroncs leszel!
Számlavezető (Volt alkalmazott) –  Békéscsaba2019, szeptember 4.
Aki egy kicsit is öntörvényű és nem szereti, hogy kötélen táncoltatják, nem dolgozik itt. Persze, tiszta munkahely, presztízs, elmondhatod, hogy a legnagyobb bankok egyikében dolgozol... de ennyi! A főnökök tényleg csak főnökök! Rengeteg mindent elvárnak, ami teljesíthetetlen sokszor. Nincs ügyfél, csak a 80 éves Mari néni, akinek hiába mondják, nem tudsz értékesíteni és eladni semmit... pedig a főnök ezt követeli! Vagy a középkorú házaspár, akik gyűlölködéssel jönnek, mert annyira útálják a bankot, és rajtad csattan, persze te ülsz ott, és mintha te lennél a hibás, hogy a számláról sokat vonnak kezelési költségre. Sokan jönnek be, de mind csak gyors tranzakciót végez vagy panaszkodik. Munkatárs pedig nincs. Belefulladsz abba, hogy hívd az ügyfelet egymás után, egy másodperc kihagyás se legyen, mert akkor jujjuj, jön a főnök, és rád szól, nem lesz jó a várakozási idő, mert Pista bácsi 2 perccel később tudta befizetni a közös költséget. Te megteszel mindent, hogy a számokat hozd...cserébe annyit kapsz, hogy hó végén nem a minimálbér figyel vissza a számládon éppen. Igen, ha nem értékesítesz, nem vagy gátlástalan, ebből a fizetésből nem élsz meg. Minimálbér és egy kicsi. Ezt kapod, egy évig. Utána az alapbért növelik, egy kevéssel. A főnökök pedig csak mondják, számon kérnek, minden egyes nap, többször. Nem éppen baráti és egyenrangú, emberi hangnemben. 25 perc ebédszünet. Ennyi jár egy napra. Az illemhelyiséget csak úgy használd, hogy előtte közöld, miért állsz fel a pulttól. Mintha egy soron dolgoznál. A kollégák folyamatosan figyelik mikor és mit csinálsz, mit mondasz. Nehogy  több... már neked jobb legyen egy fokkal... nehogy neked 26 perces ebédszüneted legyen. Persze utána mennek is be jelenteni, hogy másnap mindenki előtt, igaz név nélkül, de nem a szemedbe mondják aznap mire figyelj és mit, hogyan csinálj, avagy ne csinálj.
Ez az igazság. Ez egy nagyobb fiók értékelése.
Majdnem egy évig dolgoztam számlavezetőként, de soha többet, semmi pénzért nem lennék OTP-s dolgozó!
  kevesebb
Pro érvek
Presztízs
Kontra érvek
Bér, humanitárius hiánya
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
Jó munkahely volt, kellemes munkahelyi környezettel.
Letétkezelés (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, július 31.
Jó munkahely volt, kellemes munkahelyi környezettel.
Pro érvek
Ebédlőhelyek a közelben
Kontra érvek
Előrelépés nehéz
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

OTP Bank - értékelések munkavégzés helye szerint