Munkavállalói értékelés – OTP Bank

Összes értékelés megtekintése – OTP Bank

biztos munkahely
Back Office (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, szeptember 22.
Biztos, megszokott, rugalmas munkahely, korrekt vezetők.
Megbíztak a tudásomba és e szerint kaptam a feladatokat amiket kihívásnak tekintettem és teljesítettem.

További munkavállalói értékelések – OTP Bank

Borzalmas mint ügyfélként mint dolgozó
Operàtor (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, december 17.
A piros betűs napokat ne vedd kifizetett napnak!
Jutattàk ezt akkor tudomásodra mikor felmondtàl és ki kellene fizetni, mert te akkor biza nem dolgoztál... Mindent levonnak utàna ami nincs is!
A bérszàmfejtő nem hibàzik! Igen, csak 4 nap mire óhajtanak visszahívni, rossz címre küldenek papírokat nem tartjàk be az 5. napot a kilépő papírokkal " elküldtük" mondják,de a levélen a pecsét a beszélgetésünk utàni, na ez is érdekes ők nem hibàznak soha csak te! Ehhez képest emailen elküldöm a címem,de persze tök más utca nevet ír rà a világtalan! De ők nem hibáznak?
A fizetés kritikán aluli ahhoz kêpest, hogy àllandó túlóra van meg megy a csesztetés, hogy mennyit értrkesíts. Az nem számít hogy 90% ban a fiókos mem csinàlja a dolgàt meg a hátteres meg sz.r a rendszer aztán megy a levél a nem létező hàtralékról. De persze az otp nem hibàzik.
Egy egész hónapot képesek KÖTELEZŐ túlórára kiadni, " mert kevesen vagyunk, pufferelni kell màs hívàsát'
Mert ha nem maradsz akkor amit összekínlódsz prémium nem kapod meg, egy egész havi mindenapos!!! Túlórára plusz egy 10 ezrest óhajtottak adni! Ez is csak aki délelőttös volt annak kellett maradni aki délutános nem érdekes utána meg egész hónapokra délutànos voltam! Nem baj, hogy vidéki vagyok! Túlóràzz mert több az értékesítésre való lehetőség a címszó de közbe meg letiltjàk az értékesítést.
Amikor én kezdtem ( 1.5) éve néger f...szal csapkodtak, hozzam a szàmokat mert nem leszek àtvéve ehhez képest az újak meg fél év alatt egy db terméket se sikerült eladni!!! A csoportvezetőnek az a szimpi aki agresszíven értékesít, az késhet elmehet
  több... előbb szünetet túlléphet!
Van másik munkahelyen a nettó bérem annyi, mint itt a bruttó...
Ha mindennap agyvérzést akarsz kapni és egy kisült idegrendszert, mellé a kevés fizuból alkoholra akarsz költeni akkor itt a helyed! De messze kerüld!!!
  kevesebb
Pro érvek
Ugródeszka talán... Jobb mint a csövezés
Kontra érvek
Ócska fizetée, szr vezetőség túlóra, kivételezés
Ha szingli vagy és szeretsz reggeltől-estig dolgozni, akkor nagy karrier áll előtted
Vállalkozói munkatárs (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, november 14.
Rengeteget tudsz tanulni, de ha nem lassítasz, akkor könnyen juthatsz arra a szintre, ahol az ott dolgozók nagy része van. Kiégsz, elkezdesz munka után meginni 1-2 pohár bort, aztán jön a nyugtató, mert különben nem tudsz aludni, és ha nem tudsz aludni, akkor nehéz hozni a tervszámokat. Ha nem hozod a tervszámokat, akkor megfenyegetnek, hogy elveszíted a pozíciódat, vagy nem hosszabítják meg a szerződésedet. Rengeteg ügyfél van, ami sokszor jó, de nagy átlagban inkább teher. Egy ügyintézőre az elviselhetőnél jóval több ügyfél jut. Ezek a budapesti nagy fiókokra igazak. Ha vidéken vagy egy 3 fős kisfiókban, akkor az nyílván ezerszer nyugodtan, cserébe ott nem keresel szinte semmit.
25 perces az ebédszünet, amit jól kompenzál az állandó túlóra.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Minden amit felsoroltam
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

OTP Bank - értékelések munkavégzés helye szerint