OTP Bank
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

OTP Bank-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Office Manager

Munkakör megnevezése
Office Manager1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 207 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
M-F 8 AM to 5:00 PM

Assisting CEOs and other departments, handling phone calls, correspondence, preparing notes and managing calendar of CEOs.

Learned banking structure and roles of different departments.

Excellent management, learned basics from seniors and CEOs.

Co-workers were professional easy going functioning in fast paced environment.

Hardest part of the job was keeping up with workload pouring in from all departments.

The most enjoyable part of the job was living up to the expectations learning fast and being rewarded for it.
Pro érvek
great bonuses
Kontra érvek
poor health benefits
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése