OTP Bank
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

OTP Bank cég munkavállalói értékelései a Bank Clerk állásra itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Bank Clerk1 értékelés
Munkavégzés helye
Budapest1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 205 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I had a great time working in the biggest bank of Hungary. It has the most clients of the country.
I had the chance to work there and they trained me in many things, such as changing valute, saving money, insurance, etc. I had many experiences in keeping in touch with the clients. I loved working there because it was not boring. I had a lot of type of work.

As being the oldest bank of Hungary , it has a great culture life, the well-working employees has premiums and can get journeys inside the country. Many thanks for the OTP Bank Nyrt for giving me an opportunity to work with them.
Pro érvek
premiums
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
205 értékelés alapján
5
82
4
55
3
48
2
11
1
9
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,4
3,7
3,7
Vezetőség
3,7
Céges kultúra