OTP Bank
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

OTP Bank-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Értékesítési Munkatárs

Munkakör megnevezése
Értékesítési Munkatárs2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 208 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Rengeteget tudsz tanulni, de ha nem lassítasz, akkor könnyen juthatsz arra a szintre, ahol az ott dolgozók nagy része van. Kiégsz, elkezdesz munka után meginni 1-2 pohár bort, aztán jön a nyugtató, mert különben nem tudsz aludni, és ha nem tudsz aludni, akkor nehéz hozni a tervszámokat. Ha nem hozod a tervszámokat, akkor megfenyegetnek, hogy elveszíted a pozíciódat, vagy nem hosszabítják meg a szerződésedet. Rengeteg ügyfél van, ami sokszor jó, de nagy átlagban inkább teher. Egy ügyintézőre az elviselhetőnél jóval több ügyfél jut. Ezek a budapesti nagy fiókokra igazak. Ha vidéken vagy egy 3 fős kisfiókban, akkor az nyílván ezerszer nyugodtan, cserébe ott nem keresel szinte semmit.
25 perces az ebédszünet, amit jól kompenzál az állandó túlóra.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Minden amit felsoroltam
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
Amikor a szervezetlenséget szigorral próbálják orvosolni, amikor a feltételek hiányát az elvárások emelésével ellensúlyozzák az hosszútávon nem a minőségi szolgáltatás irányába vezet.
A betérő ügyfél csak egy statisztikai tétel aki potenciális áldozatként részese lehet a szent excell táblának.

A család csak egy probléma ami hátráltat abban, hogy szabadidődben is a cég felemelkedését, a nagyobb profitot szolgáld.
Pro érvek
- kiszámítható, tervezhető, az átlagot némiképp meghaladó jövedelem.
- magánélet semmibe vétele, Tsz-könyvelőből átavanzsált középvezetői és kontrolling állomány
Korábbi munkáltató értékelése