OTP Bank

OTP Bank-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Budapest18 értékelés
Mind a(z) 204 értékelés megtekintése
Jó munkahely volt, kellemes munkahelyi környezettel.
Pro érvek
Ebédlőhelyek a közelben
Kontra érvek
Előrelépés nehéz
*required
Overall rating

Job Work/Life Balance

Compensation/Benefits

Job Security/Advancement

Management

Job Culture

The following errors occurred:
A piros betűs napokat ne vedd kifizetett napnak!
Jutattàk ezt akkor tudomásodra mikor felmondtàl és ki kellene fizetni, mert te akkor biza nem dolgoztál... Mindent levonnak utàna ami nincs is!

A bérszàmfejtő nem hibàzik! Igen, csak 4 nap mire óhajtanak visszahívni, rossz címre küldenek papírokat nem tartjàk be az 5. napot a kilépő papírokkal " elküldtük" mondják,de a levélen a pecsét a beszélgetésünk utàni, na ez is érdekes ők nem hibàznak soha csak te! Ehhez képest emailen elküldöm a címem,de persze tök más utca nevet ír rà a világtalan! De ők nem hibáznak?

A fizetés kritikán aluli ahhoz kêpest, hogy àllandó túlóra van meg megy a csesztetés, hogy mennyit értrkesíts. Az nem számít hogy 90% ban a fiókos mem csinàlja a dolgàt meg a hátteres meg sz.r a rendszer aztán megy a levél a nem létező hàtralékról. De persze az otp nem hibàzik.

Egy egész hónapot képesek KÖTELEZŐ túlórára kiadni, " mert kevesen vagyunk, pufferelni kell màs hívàsát'

Mert ha nem maradsz akkor amit összekínlódsz prémium nem kapod meg, egy egész havi mindenapos!!! Túlórára plusz egy 10 ezrest óhajtottak adni! Ez is csak aki délelőttös volt annak kellett maradni aki délutános nem érdekes utána meg egész hónapokra délutànos voltam! Nem baj, hogy vidéki vagyok! Túlóràzz mert több az értékesítésre való lehetőség a címszó de közbe meg letiltjàk az értékesítést.

Amikor én kezdtem ( 1.5) éve néger f...szal csapkodtak, hozzam a szàmokat mert nem leszek àtvéve ehhez képest az újak meg fél év alatt egy db terméket se sikerült eladni!!! A csoportvezetőnek az a szimpi aki agresszíven értékesít, az késhet elmehet
 - több...
Pro érvek
Ugródeszka talán... Jobb mint a csövezés
Kontra érvek
Ócska fizetée, szr vezetőség túlóra, kivételezés
Rengeteget tudsz tanulni, de ha nem lassítasz, akkor könnyen juthatsz arra a szintre, ahol az ott dolgozók nagy része van. Kiégsz, elkezdesz munka után meginni 1-2 pohár bort, aztán jön a nyugtató, mert különben nem tudsz aludni, és ha nem tudsz aludni, akkor nehéz hozni a tervszámokat. Ha nem hozod a tervszámokat, akkor megfenyegetnek, hogy elveszíted a pozíciódat, vagy nem hosszabítják meg a szerződésedet. Rengeteg ügyfél van, ami sokszor jó, de nagy átlagban inkább teher. Egy ügyintézőre az elviselhetőnél jóval több ügyfél jut. Ezek a budapesti nagy fiókokra igazak. Ha vidéken vagy egy 3 fős kisfiókban, akkor az nyílván ezerszer nyugodtan, cserébe ott nem keresel szinte semmit.
25 perces az ebédszünet, amit jól kompenzál az állandó túlóra.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Minden amit felsoroltam
Now, I'm working in the OTP Bank center, and I tought that I can improve myself in this profession, but I've got a boss, who is clever but don't understand people. She keep all of the main projects and I (and the others) rarely get important tasks (I can't evolve).
My salary is an average income in Hungary but it is very short.

I've got lot of goals, but they need money.

The other colleges are kind and helpful, I love them, but I would like to come to know other people.

I haven't got own family so I'm ready to travel.
Pro érvek
Flexible work time
Kontra érvek
Bad salary
A munkakörnyezet kellemes, bérezés kiemelkedő, de teljesítménytől függő. Teljesítmény elismerése, egyéb juttatások .
9-ik éve dolgozom itt. Egészen addig, amíg meg nem született meg a gyerekem nem gondolkodtam el a cég elhagyásán, de azóta sajnos sok minden kiderült, hogy mit nem tud a cég, ha a munka magánélet egyensúlyról van szó.
Ami számomra még negatívum, hogy a belső képzésekért is meg kell harcolni. Nem azért mert nincs hely, hanem mert húzzák szájukat, hogy akkor te most néhány órára, vagy egy napra ki fogsz esni a munkából. Legalábbis én jártam így a közvetlen főnökömmel.

A fentieket leszámítva ez azért egy munkahely, jó fizetéssel, jó juttatásokkal.

Annak tudom ajánlani, aki nem tervezz egyhamar gyereket, vagy már túl van a kisgyerekes korszakon.
Biztos, megszokott, rugalmas munkahely, korrekt vezetők.
Megbíztak a tudásomba és e szerint kaptam a feladatokat amiket kihívásnak tekintettem és teljesítettem.
Mindenben jóindulattal közepes (amikor ott voltam)
Értékes tapasztalt munkatársakat nem becsülték, újakat 0 tapasztalattal magasabb státuszba felvettek, az osztály össze is omlott.
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
lsd értékelés
Az igazságtalanság és túlhajszoltság jellemezte a helyet.
I had a great time working in the biggest bank of Hungary. It has the most clients of the country.
I had the chance to work there and they trained me in many things, such as changing valute, saving money, insurance, etc. I had many experiences in keeping in touch with the clients. I loved working there because it was not boring. I had a lot of type of work.

As being the oldest bank of Hungary , it has a great culture life, the well-working employees has premiums and can get journeys inside the country. Many thanks for the OTP Bank Nyrt for giving me an opportunity to work with them.
Pro érvek
premiums
If you can work under pressure this is the place for you. I could studied a lot there. I have a lot of different tasks. Coworkers were very helpful. I studied a lot about bank system.
Pro érvek
improved my skills
Kontra érvek
sometimes stressful
Önállóságot és proaktivitást igénylő munkahely. Vezetőtől függően előrelépést biztosítanak a tanulásban, továbbképzések terén. Csak a fiatalokat támogatják.
Kellemes, jól megközelíthető munkahely. Kiszámítható munkaidő.
Pro érvek
Egyéb juttatások
Teret kaptam minden újításnak, mely munkám során kialakult ügyvitellel kapcsolatban felmerült. Értékelték munkabírásomat és alkalmazkodó képességem, miután elég sok munkafolyamatba bekapcsolódtam. "Fregoli" embernek számítottam, akit bármely munka pozícióba át tudtak helyezni a megszerzett és alkalmazott tudásom alapján.
Jag jobbade med pressmonitoring i Ungern och utomlands (Serbien, Ryssland, Kroatien, Ukrainen). Min responsibilitet var att sammanfatta varje morgonen tindningarnas nyheterna om OTP Banken. Under dagen jag övervakade online medier. Jag var ansvar för att bestämma nyheternas betydelse.
Jag organiserade pressjour och pressmöte.

Den bästa delen av jobbet var den svåraste delen av jobbet: reagera snabbt, diplomatiskt och punkligt i kris situationer.
Pro érvek
Bra lokalisering (i centrum)
Kontra érvek
Min sista chef var oprofessionellt.
Advisor in account management;consumer credit and investment banker
M-F 8 AM to 5:00 PM

Assisting CEOs and other departments, handling phone calls, correspondence, preparing notes and managing calendar of CEOs.

Learned banking structure and roles of different departments.

Excellent management, learned basics from seniors and CEOs.

Co-workers were professional easy going functioning in fast paced environment.

Hardest part of the job was keeping up with workload pouring in from all departments.

The most enjoyable part of the job was living up to the expectations learning fast and being rewarded for it.
Pro érvek
great bonuses
Kontra érvek
poor health benefits
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,6